Wielki powrót do Tańca z Gwiazdami! To wszystko po odejściu Dagmary Kaźmierskiej

i

Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Wielki powrót do Tańca z Gwiazdami! To wszystko po odejściu Dagmary Kaźmierskiej

OSTATECZNA DECYZJA

Wielki powrót do Tańca z Gwiazdami! To wszystko po odejściu Dagmary Kaźmierskiej

2024-04-18 16:20

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka wracają do "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Po tym jak w czwartek rano Dagmara Kaźmierska z przyczyn zdrowotnych odeszła z programu, produkcja złożyła propozycję powrotu parze numer 3. Poznajcie szczegóły już teraz.

Taniec z Gwiazdami 2024 - uczestnicy wylali siódme poty, by dotrzeć do ćwierćfinału. Aczkolwiek według jurorów jedni starali się bardziej, drudzy znacznie mniej. Do tego drugiego grona zaliczyli Dagmarę Kaźmierską, która prześliznęła się do kluczowego etapu programu za sprawą głosów widzów. 18 kwietnia 2024 dawaliśmy wam znać, że Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z Tańca z Gwiazdami i miała ku temu bardzo poważny powód. Kilka godzin później produkcja podjęła decyzję związaną z programem. Zgodnie z regulaminem show w przypadku, gdy ktoś rezygnuje, do programu ma prawo wrócić uczestnik, który odpadł w ostatnim odcinku. Krzysztof Szczepaniak otrzymał propozycje powrotu i przyjął ją. W najbliższą niedziele znów zobaczymy go na parkiecie razem z Sarą Janicką. Para już dziś rozpocznie treningi. W niedzielny wieczór zobaczymy w ich wykonaniu rumbę. W tercecie z Sarą i swoja narzeczoną Olą Krzysztof zatańczy też walca.

Te pary poznały się w "Tańcu z gwiazdami". Ich związki nie przetrwały próby czasu!

Taniec z Gwiazdami - kolejny powrót do programu

Nie jest to pierwszy przypadek powrotu do programu. W 4. Edycji „Tańca z gwiazdami” z powodu kontuzji stopy z show wycofała się Anna Cieślak. Na jej miejsce przywrócono Ewelinę Lisowską, która w parze z Tomaszem Barańskim ostatecznie wygrała program.

Taniec z Gwiazdami - Kaźmierska wróci

Dagmarę Kaźmierską zobaczymy w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji - pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu. Produkcja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” przekazała podziękowania Dagmarze za udział w programie i trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.

Kiedyś wygrała Małych Gigantów. Teraz odważnie pokazuje ciało w pikantnych teledyskach!