Wielki powrót BLACKPINK! K-popowa piosenka bije rekordy popularności

BLACKPINK
Autor: screen YouTube/BLACKPINK

Fenomenalny powrót BLACKPINK w dobrym stylu! Południowo-koreański zespół znowu zaskakuje i swoim nowym singlem bije rekordy popularności! Teledysk do najnowszej piosenki zebrał prawie 100 milionów odsłon zaledwie dzień po publikacji!

BLACKPINK powrócił w eleganckim stylu! Południowo-koreański zespół 26 czerwca 2020 wydał nowy singiel zatytułowany How You Like That, który dosłownie kilka godzin po publikacji zatrząsł całym internetem! W niesamowicie szybkim tempie hit zdobył miejsce numer jeden na karcie na czasie w serwisie YouTube, a na ten moment zebrał już niespełna 100 milionów wyświetleń! Najnowszy popowy utwór jest kwintesencją wszystkiego, co jest charakterystyczne dla BLACKPINK. Najnowsza piosenka How You Like That ma w sobie wszystkie unikatowe brzmienia, które doskonale kojarzą się właśnie z południowo-koreańskim zespołem. 

BLACKPINK jest jednym z bardziej popularnych k-popowych girlsbandów na świecie. Mini albumy takie jak: Kill This Love czy też SQUARE UP przyniosły dziewczynom niesamowity sukces i popularność. Ciekawostką jest również fakt, że zespół BLACKPINK jest pierwszym k-popowym teamem, który wystąpił na Coachelli!

BLACKPINK - o czym jest najnowszy hit? 

Zespół BLACKPINK 26.06.2020 wydał swój najnowszy singiel zatytułowany How You Like That, który jest bardzo życiowy, a motto, jakie z niego płynie podkreśla siłę i motywacje do działania w życiu i nie poddawania się w nawet najgorszych jego momentach.

Najnowsze