Wielka gwiazda wyśmiała polski festiwal: "nudzi mi się, tu jest z 30 osób"

2019-08-27 11:51
Wielka gwiazda wyśmiała polski festiwal: nudzi mi się, tu jest z 30 osób
Autor: AFP PHOTO / Kyle Grillot / EAST NEWS Wielka gwiazda wyśmiała polski festiwal: "nudzi mi się, tu jest z 30 osób"

Energia, szaleństwo, roztańczona publiczność - to wszystko podczas pierwszej edycji Fest Festivalu w Chorzowie! Za nami jedna z najgorętszych imprez tego lata, na której pojawiły się gwiazdy polskiego, jak i zagranicznego rynku muzycznego. Na ośmiu scenach wystąpili m.in. Alan Walker, Lost Frequencies, Disclosure, SchoolboyQ, Paweł Domagała, Sarsa czy Daria Zawiałow. Niestety, jedna z gwiazd narzekała i wyśmiewała się z imprezy, która przyciągnęła tłumy. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Festiwale w Polsce z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Do naszego kraju chętnie przyjeżdżają czołowe gwiazdy zagranicznego rynku muzycznego, a co za tym idzie - fani z różnych zakątków globu. Mamy na myśli Orange Warsaw Festival, Open'er Festival, Sunrise Festival, czy nową imprezę, jaką jest Fest Festival. Pierwsza edycja dopiero co się skończyła, a internauci z ogromną niecierpliwością czekają na kolejną! Na ośmiu dużych scenach wystąpili m.in. Alan Walker, Lost Frequencies, Disclosure, Paweł Domagała, Sarsa czy Daria Zawiałow. Na scenie zameldował się również SchoolboyQ, czyli raper ogłoszony jako zastępstwo za hip-hopową grupę Wu-Tang Clan, która nie mogła zjawić się w Chorzowie.  Jak się okazuje, 33-letni raper z Los Angeles czekając na swój występ, postanowił zorganizować sobie "rozrywkę".

Zobacz: ABS - dieta na płaski brzuch

Raper wyśmiewa polski festiwal - co się stało?

SchoolboyQ to raper, którego tylko na Instagramie śledzi ponad 2,5 miliona osób. Zapewne większa część fanów widziała relacje na InstaStories, którą zamieszczał popularny artysta. Na początku postanowił pokazać swoje znudzenie nagrywając filmik, jak siedzi i czeka na swój występ w hotelowym pokoju. W kolejnej relacji napisał, że o podróży do Polski dowiedział się krótko przed wylotem:

Na tym festiwalu jest 30 osób... Zadzwonili do mnie 18 godzin przed rozpoczęciem, żebym zastąpił Wu-Tang Clan. Muszę Wam to pokazać

W pewnym momencie artysta zaczął przechadzać się po terenie festiwalu. Zaczepił Panie pracujące w budce z gorącymi napojami, pytając:

Czy wy też się tutaj nudzicie? 

- zapytał i głośno się zaśmiał. Gdy wszedł na scenę był rzekomo zaskoczony, stwierdzając, że jednak pojawiło się więcej niż 30 osób. Na koniec show uznał, że  ostatnia minuta koncertu była "w porządku". Pozdrowił wszystkich, którzy obejrzeli jego występ i powiedział, że teraz czas wrócić do domu, bo czeka tam na niego gra Call of Duty. Ewidentnie, jak stwierdzili uczestnicy Fest Festivalu, SchoolboyQ wizyta w naszym kraju nie była na rękę. 

SchoolboyQ wyśmiał polski festiwal, ale tak naprawdę zrobił to bezpodstawnie. Pierwsza edycja Fest Festival zaskoczyła fanów pod względem organizacyjnym. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Na Instagramie Fest Festival można przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat wydarzenia, które mamy nadzieję powróci pod koniec przyszłego lata! 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze