Wiedźmin 3: SOUNDTRACK. Utwory z gry The Witcher 3: Wild Hunt do posłuchania u nas [AUDIO]

2015-05-20 14:52
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Autor: fot. okładka gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Soundtrack do Wiedźmina 3: Dziki Gon pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was muzykę z Wiedźmina 3: Dziki Gon w postaci kilku pełnych utworów. Sprawdźcie już teraz, jak brzmi ścieżka dźwiękowa do Wiedźmina 3 i gdzie soundtrack do The Witcher 3: Wild Hunt znajdziemy w pełnej wersji. Czy muzyka do Wiedźmina 3: Dziki Gon jest tak dobra jak sama gra?

Soundtrack do Wiedźmina 3: Dziki Gon to jeden z elementów budujących klimat gry, dlatego też muzyce z The Witcher 3: Wild Hunt przyglądamy się na ESKA.pl. Ścieżka dźwiękowa do Wiedźmina 3 to ponad 30 kompozycji, które stworzyli Marcin Przybyłowicz i Mikołaj Stroiński. Pełny soundtrack do The Witcher 3: Wild Hunt to jeden z bonusów do gry zarówno w wersji kolekcjonerskiej jak i tej standardowej. Nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy krążek z muzyką z Wiedźmina 3 trafi do sprzedaży indywidualnej.

Na ESKA.pl świętując wydanie Wiedźmina 3: Dziki Gon mamy dla Was kilka całych utworów wykorzystanych w grze. Zanim jednak garść audio soundtracku do Wiedźmina 3: Dziki Gon, najważniejsze informacje o premierze tytułu.

>> Dzień Matki: prezenty dla mamy na 26 maja 2015, życzenia, piosenki na dzień mamy i jeszcze więcej!

Ten oficjalnie do sprzedaży trafi już 19 maja 2015 roku. To kontynuacja Wiedźmina oraz Wiedźmina 2: Zabójcy królów, czyli trzecia część zamykająca trylogię. Wiedźmin 3: Dziki Gon został okrzyknięty najbardziej wyczekiwaną grą 2015 roku a w przedsprzedaży zamówiono ponad milion egzemplarzy wydawnictwa.

JB

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze