Wiedźmin 3: SOUNDTRACK. Utwory z gry The Witcher 3: Wild Hunt do posłuchania u nas [AUDIO]

2015-05-20 14:52
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Autor: fot. okładka gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Soundtrack do Wiedźmina 3: Dziki Gon pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was muzykę z Wiedźmina 3: Dziki Gon w postaci kilku pełnych utworów. Sprawdźcie już teraz, jak brzmi ścieżka dźwiękowa do Wiedźmina 3 i gdzie soundtrack do The Witcher 3: Wild Hunt znajdziemy w pełnej wersji. Czy muzyka do Wiedźmina 3: Dziki Gon jest tak dobra jak sama gra?

Soundtrack do Wiedźmina 3: Dziki Gon to jeden z elementów budujących klimat gry, dlatego też muzyce z The Witcher 3: Wild Hunt przyglądamy się na ESKA.pl. Ścieżka dźwiękowa do Wiedźmina 3 to ponad 30 kompozycji, które stworzyli Marcin Przybyłowicz i Mikołaj Stroiński. Pełny soundtrack do The Witcher 3: Wild Hunt to jeden z bonusów do gry zarówno w wersji kolekcjonerskiej jak i tej standardowej. Nie wiadomo jeszcze, czy i kiedy krążek z muzyką z Wiedźmina 3 trafi do sprzedaży indywidualnej.

Na ESKA.pl świętując wydanie Wiedźmina 3: Dziki Gon mamy dla Was kilka całych utworów wykorzystanych w grze. Zanim jednak garść audio soundtracku do Wiedźmina 3: Dziki Gon, najważniejsze informacje o premierze tytułu.

>> Dzień Matki: prezenty dla mamy na 26 maja 2015, życzenia, piosenki na dzień mamy i jeszcze więcej!

Ten oficjalnie do sprzedaży trafi już 19 maja 2015 roku. To kontynuacja Wiedźmina oraz Wiedźmina 2: Zabójcy królów, czyli trzecia część zamykająca trylogię. Wiedźmin 3: Dziki Gon został okrzyknięty najbardziej wyczekiwaną grą 2015 roku a w przedsprzedaży zamówiono ponad milion egzemplarzy wydawnictwa.

JB

Najnowsze