Widzowie The Voice Kids nie mają wątpliwości. To ona wygra program!

i

Autor: Akpa

The Voice Kids

Widzowie The Voice Kids nie mają wątpliwości. To ona wygra program!

2023-04-24 10:47

Podczas ostatniego odcinka The Voice Kids wyłoniła się faworytka programu. Widzowie byli zachwyceni jej występem - w końcu jej głos wywołuje ciary na ciele. Członkini drużyny Dawida Kwiatkowskiego ma przed sobą świetlaną przyszłość. Kto według internautów powinien zwyciężyć najnowszą edycję? Wyjaśniamy!

Najnowszy sezon The Voice Kids to najprawdziwszy pokaz talentów. W 6. edycji usłyszeliśmy dziesiątki niesamowitych wokalistów. Choć każdy z nich zasługuje na karierę pełną sukcesów, internauci mają swoich faworytów. W ostatnim odcinku zaprezentowała się drużyna Dawida Kwiatkowskiego, pośród której wyłonili się potencjalni zwycięzcy. Jedna z tych osób wyjątkowo przypadła do gustu widzom. Są zdania, że to właśnie ona powinna zdobyć nagrodę główną. Ich serca skradła już podczas przesłuchań w ciemno, bitwy jedynie potwierdziły słuszność owych osądów. Według swojego trenera była najpilniejszą uczennicą!

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy The Voice Kids, które pokochała Polska, a później słuch po nich zaginął

The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski walczył, żeby powstrzymać łzy!

Martyna Gąsak faworytką The Voice Kids

Martyna Gąsak w The Voice Kids 6 zaczarowała trenerów swoim głosem. Jej wykonanie Never Enough brzmiało bardzo obiecująco, wobec czego bez problemu dostała się do kolejnego etapu. Bitwy również nie stanowiły dla niej problemu. Dawid Kwiatkowski oznajmił, że najwięcej wyciągnęła z jego lekcji, dzięki czemu miała szansę zawalczyć o miejsce w finale. Ponownie zaśpiewała utwór z The Greatest Showman, podbijając serca Cleo, Tomsona i Barona. Nie szczędzili jej komplementów. Dziewczyna usłyszała, że oczekują jej debiutanckiej płyty. Trzeba przyznać, że jest to niesamowite wyróżnienie!

ZOBACZ TAKŻE: Martyna Gąsak zachwyciła The Voice Kids 6! Kim jest jedna z faworytek tej edycji?

Miałem dreszcze po Twoim występie, czekam na Twoją solową płytę - wyznał Baron.

The Voice Kids 6 - faworyt

Po ostatnim odcinku bitew i sing offów internauci oznajmili, że mają swoją faworytkę. Według nich Martyna Gąsak w pełni zasługuje na swoje miejsce w finale i - co więcej - powinna go wygrać. Uważają, że jej głos jest zniewalający i ma zadatki na najprawdziwszą gwiazdę. Widzowie zdecydowanie się nie mylą, choć ma dopiero 14 lat, wokalem dorównuje znakomitym piosenkarkom!

Moja faworytka do wygranej ❤️

Martynka jesteś najlepsza!!! 😍 Twój głos jest krystaliczny, trzymam kciuki 👍

Martyna masz niesamowity głos, aż trudno uwierzyć że jesteś jeszcze dzieckiem, a śpiewasz tak czysto i pięknie jakbyś miała lata doświadczenia 👏💪❤️.

Jesteś fanem Disneya? Sprawdź, jak wiele wiesz o filmach światowego giganta

Pytanie 1 z 10
Pierwszy pełnometrażowy film Walta Disneya powstał w 1937 roku. Był to film pod tytułem:
disney
Listen on Spreaker.