Whiplash: parodia. DJ Wh1PLA$H w Skrillex Academy - padniecie! Zobaczcie nowy hit YouTube [VIDEO]

2015-02-26 17:06
DJ Wh1PLA$H
Autor: fot. YouTube DJ Wh1PLA$H

Parodia filmu Whiplash na YouTube zatytułowana DJ Wh1PLA$H to wideo rozkładające na łopatki każdego, kto widział już oscarową produkcję w oryginale. Zobaczcie Andrew Neimanna jako DJ-a w w Skrillex Academy. Są łzy, jest pot a nawet i krew... tym razem jednak w towarzystwie klubowych bitów. Filmik DJ Wh1PLA$H czeka na ESKA.pl!

Oglądaliście film Whiplash? Jeśli tak, to koniecznie odpalcie parodię filmu Whiplash, która pod koniec lutego 2015 roku robi furorę na YouTube. Filmik DJ Wh1PLA$H to wizja głównego bohatera oscarowego obrazu jako młodego DJ-a. Chłopak uczy się w Skrillex Academy. Myślicie, że tworzenie bitów i granie setów to nic wielkiego? DJ Wh1PLA$H wyprowadzi Was z błędu. Tak jak i w Whiplash, w parodii nie brakuje łez, potu a nawet krwi. Oczywiście w tej odsłonie wszystko raczej bawi niż przejmuje.

Wniosek? No cóż, nie tylko muzyka klasyczna i sztuka wysoka wymagają poświęcenia. Następnym razem, gdy wybierzecie się na Tomorrowland lub inny festiwal muzyki elektronicznej, na swoich idoli za konsoletami spojrzycie już zupełnie inaczej :D.

Legia - Ajax - TRANSMISJA, streamy online, skład Legii, doping kibiców - niezbędnik kibica LE 2015 na 26.02

Swoją drogą, ciekawe jakim pedagogiem byłby Skrillex? Jeśli chodzi o wygląd, to prawdziwy Skrillex ma niewiele wspólnego z postacią Terence'a Fletchera - kontrowersyjnego nauczyciela z filmu Whiplash. Pozostaje kwestia sposobu dzielenia się doświadczeniem... ale to wiedzą już tylko podopieczni autora elektronicznych hitów.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze