When Mama Isn't Home na YouTube nowym viralem w sieci pod koniec października 2014 [VIDEO]

2014-10-29 12:43
When Mama Isn't Home
Autor: fot. YouTube When Mama Isn't Home

When Mama Isn't Home na YouTube pod koniec października 2014 roku robi viralową karierę w stylu Harlem Shake czy też Goat Edition. Zobaczcie wideo When Mama Isn't Home, które jest nowym hitem YouTube już teraz na ESKA.pl!

When Mama Isn't Home na YouTube zbiera tysiące odsłon pod koniec października 2014 roku. Filmik When Mama Isn't Home zalewa sieć coraz bardziej - wprawdzie oryginał dostępny pod TYM LINKIEM został zawieszony, to internauci zdążyli już udostępnić wideo na własnych kanałach. Co dzieje się zatem, kiedy mamy nie ma w domu? Nowy hit YouTube daje jasną odpowiedź: czyste szaleństwo.

Wideo When Mama Isn't Home to tata grający na trąbce i jego mały synek uderzający rytmicznie drzwiczkami od piekarnika. Obaj w okularach jak faceci z czerni, obaj zaangażowani w swój mały występ lepiej niż niejedna gwiazda sceny muzycznej.

Okładki albumów: jakie historie kryją się za kultowymi okładkami płyt? [ZDJĘCIA]

ESKA.pl dla spokoju mamy radzi kupić kuchennemu wirtuozowi prawdziwą perkusję. Zaraz, zaraz a czy kochanej mamy naprawdę nie było wówczas w domu? Może to ona nakręciła filmik i dorobiła się viralu... Zapraszamy do oglądania!

> zobacz When Mama Isn't Home

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze