Wesele 2018: piosenki na pierwszy taniec. Podpowiadamy, co wybrać!

2018-02-07 15:13
Wesele 2018: piosenki na pierwszy taniec. Podpowiadamy, co wybrać!
Autor: freeimages.com/photographer/betacam-52425 Ślub

Wesele 2018: piosenki na pierwszy taniec - jest z czego wybierać! Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, z jakim utworem chcecie wkroczyć na nową drogę życia, oto nasze propozycje.

Wesele 2018: piosenki na pierwszy taniec - na którą z nich się zdecydować? Wybór jest naprawdę ogromny, a w dodatku pierwszy taniec jest szczególny i każdej młodej parze zależy na tym, aby wypadł perfekcyjnie. Pamiętajcie przede wszystkim o tym, że nie zawsze warto kierować się wyłącznie tym, co jest modne. To wy jesteście bohaterami dnia i to dla was utwór na pierwszy taniec powinien być szczególny. Przedstawiamy kilka propozycji, z których warto zaczerpnąć inspiracje.

Wesele 2018: piosenki na pierwszy taniec

Piosenka na pierwszy taniec to kwestia bardzo, bardzo indywidualna. Niektórzy decydują się na nastrojową klasykę, inni wolą najnowsze hity, a jeszcze inni przy wyborze utworu kierują się wyłącznie tym, co im się podoba. Przedstawiamy naszą listę propozycji, która może stanowić punkt zaczepienia, jeśli nie jesteście jeszcze pewni, jaki charakter ma mieć wasz pierwszy weselny taniec.

Ed Sheeran - Perfect

Lana Del Rey - Love

Liam Payne, Rita Ora - For You

Nat King Cole - Unforgettable

Fleetwood Mac - Everywhere

Beyonce - Halo

Zbigniew Wodecki - Z tobą chcę oglądać świat

Grzegorz Hyży & TABB - Na chwilę

Kortez - Zostań

Najnowsze