Wersow została kelnerką! Jak poradziła sobie w nowej roli?

2020-09-28 13:44 jj
Wersow została kelnerką! Jak poradziła sobie w nowej roli?
Autor: YouTube WERSOW Wersow została kelnerką! Jak poradziła sobie w nowej roli?

Weronika Sowa, znana w internecie jako Wersow wróciła do swojej dawnej pracy jako kelnerka. Influencerkę mogliście spotkać w jednej z restauracji w Krakowie. Jak poradziła sobie w nowej roli? Kto był jej pierwszym klientem? Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Weronika Sowa od niespełna dwóch lat jest w związku z youtuberem Karolem Wiśniewskiem, który przez rok od marca 2019 roku tworzył projekt daily, dodając codziennie filmy na swój kanał. Wersow na Instagramie ma ponad 2 miliony obserwujących i jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na YouTube tworzy przede wszystkim kontent beauty, a także lifestyle. Ostatnio dodała film, w którym wróciła do pracy jako kelnerka. Weronika zaskoczyła wszystkich swoich fanów i pokazała, że mimo ogromnej sławy, umie poradzić sobie w stresujących sytuacjach. Jak jej poszło? Jaki prezent zrobiła swoim klientom?

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wersow jako kelnerka! Jak jej poszło?

Wersow ponad dwa lata temu, gdy nie była jeszcze czołową influencerką, pracowała jako kelnerka w jednym z krakowskich lokali gastronomicznych. Do jej obowiązków należała obsługa klienta, a także dbanie o czystość na barze, jak i w restauracji. Jak wspomina youtuberka, pracowała przez kilkanaście godzin dziennie i bardzo lubiła swoją pracę. Po dwóch latach wróciła do tego samego lokalu. Jak ocenili ją jej koledzy z pracy? Okazuje się, że bardzo pozytywnie. Mimo zmian w menu Wersow poradziła sobie bardzo dobrze. Co ciekawe, każdemu klientowi, którego obsługiwała opłaciła rachunek. To piękny gest! Cały materiał, możecie obejrzeć poniżej.

Najnowsze