Friz z mandatem za parkowanie? Uchroniły go jego fanki!

2020-09-24 13:29 jj
Friz dostał mandat za parkowanie? Uchroniła go jego fanka!
Autor: YouTube Karol FRIZ Wiśniewski Friz dostał mandat za parkowanie? Uchroniła go jego fanka!

Friz to prawdziwy szczęściarz. Oprócz swojej ogromnej popularności, ma również wypchane konto po brzegi - nie tylko to bankowe, ale również to w serwisie Instagram i YouTube. Influencer jednak mimo swojego statusu, zapomniał ostatnio zapłacić za parking. Przed mandatem uchroniła go jego fanka. Jak jej się odwdzięczył? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Karol Friz Wiśniewski wybrał się do swojej ulubionej fryzjerki. Okazało się, że youtuber zapomniał o opłaceniu parkingu. Opłata za parkowanie w stolicy Małopolski nie jest duża. Wynosi około 3-4 złote za godzinę. Jednak jeżeli nie zakupimy biletu w parkomacie, to wtedy przy kontroli możemy otrzymać mandat, który wynosi 150 złotych, pod warunkiem, że zostanie opłacony w ciągu 7 dni. Po tym czasie, zostaje wszczęte postępowanie upominawcze, a następnie egzekucyjne.

Fanka uratowała Friza! Jak jej podziękował?

Friz to prawdziwy szczęściarz! Będąc ostatnio u fryzjera, zapomniał zapłacić za parking w Krakowie. Przez przypadek jego fanki zauważyły, że w stronę jego auta idą kontrolerzy i szybko podbiegły do parkomatu. Zakupiły youtuberowi bilecik, a także przekazały pyszne śniadanie. W zamian, Karol postanowił zaprosić dziewczyny do domu Ekipy. Oprowadził je, poznał ze swoimi przyjaciółmi i wręczył upominki od EKIPATONOSI. Materiał z tego wydarzenia, możecie obejrzeć poniżej w 2:07 filmu Karola na kanale EKIPA:

Najnowsze