Wersow

i

Autor: YouTube/WERSOW

albumy muzyczne

Wersow wydała płytę. "Piętrowe łóżko" nie jest piosenką o Mai. Nagrała ją z myślą o kimś innym!

2023-12-06 16:11

Najpopularniejsza influencerka w Polsce, mama, a od teraz również piosenkarka. Wersow, bo o niej mowa, wydała właśnie swój debiutancki album studyjny "Wersow Store". Jednym z najważniejszych utworów, jakie znalazły się na krążku, jest dla niej ten zatytułowany "Piętrowe łóżko". Wiemy, z myślą o kim został nagrany.

Płyta "Wersow Store" to bez dwóch zdań jedno z najciekawszych wydawnictw muzycznych ostatnich miesięcy. Za każdym razem, gdy to influencer, a nie profesjonalny wokalista wydaje album, wiele osób zapoznaje się z jego zawartością z czystej ciekawości. Wersow, jak można wywnioskować z komentarzy pozostawionych pod jej postami na Instagramie, nie zawiodła oczekiwań, a te po premierze numerów "Ten jeden moment", "Konwalie" czy "O północy" były spore. Wyprodukowany przez Hotel Torino krążek zbiera świetne recenzje i wszystko wskazuje na to, że sprzeda się doskonale. Podczas zorganizowanej kilka dni temu imprezy Weronika odebrała dwa wyróżnienia: złotą płytę za "O północy" oraz platynową za "Ten jeden moment". Utworem, który ma dla influencerki wyjątkowe znaczenie, jest ten zatytułowany "Piętrowe łóżko". Wiemy, komu go zadedykowała.

Dokopaliśmy się do PIERWSZEGO zdjęcia Wersow. Dziś taka fotografia jest niemożliwa!

Wersow o byciu mamą, ślubie z Frizem i nowej muzyce

Wersow wydała płytę

Na albumie Wersow znalazło się 13 premierowych kompozycji i dwa intra. Jak udało nam się dowiedzieć, jednym z utworów, które mają dla Weroniki wyjątkowe znaczenie, jest ten zatytułowany "Piętrowe łóżko". Choć wsłuchując się w jego tekst, można by pomyśleć, że został napisany z myślą o Mai, to osobami, którym Weronika go dedykuje, są tak naprawdę jej brat i siostra.

„Piętrowe łóżko” to utwór o więzi z rodzeństwem, która jest niepowtarzalna i zdecydowanie najsilniejsza. Pielęgnujmy relacje z naszymi najbliższymi, ponieważ oni mogą stanowić największą podporę podczas życiowych potknięć - czytamy.

Słuchaliście już "Wersow Store"?

Listen on Spreaker.