Wersow / Oskar Cyms

i

Autor: Screen z YouTube.com/WERSOW "WERSOW x OSKAR CYMS - CHCESZ POBYĆ SAM"

MUZYKA

Wersow i Oskar Cyms połączyli siły! Utwór "Chcesz pobyć sam" zaskoczył fanów

2023-09-30 18:26

"Chcesz pobyć sam" to nowa i już kolejna piosenka od najpopularniejszej polskiej influencerki. Tym razem zaskoczyła, bo w duecie z youtuberką pojawił się sam Oskar Cyms! To utwór o trudnej relacji, miłości i samotności. Czy Wersow tą piosenką chce nam coś przekazać?

Najpierw "Ktoś taki jak Ty", później "Ten jeden moment", "Konwalie" i taneczne "O północy", a teraz zaskakująca i wzruszająca ballada. Słynna influencerka nie zwalnia tempa i udowadnia, że z utworu na utwór jest tylko lepiej. Fani zauważyli progres u youtuberki, a niektórzy są zdania, że to już tak wysoki poziom, że może śpiewać z najpopularniejszymi wokalistkami i wokalistkami w kraju. Nowy, premierowy utwór "Chcesz pobyć sam" pozytywnie zaskoczył widzów. Szczególnie, że Weronika nie śpiewa w nim sama!

Wersow o byciu mamą, ślubie z Frizem i nowej muzyce

Wersow i Oskar Cyms nagrali utwór. O czym jest "Chcesz pobyć sam"?

W sobotę 30 września 2023 r. ukazała się nowa piosenka Wersow pt. "Chcesz pobyć sam". Gościnnie w utworze pojawił się Oskar Cyms, którego słuchacze mogli poznać dzięki "My Girl" z soundtracku do filmu "365 dni". Nowa muzyczna propozycja, jak zaznacza sama youtuberka, to utwór opowiadający przede wszystkim o miłości - pełnej wzlotów i upadków, a także trudnej relacji i samotności. Fani w komentarzach nie ukrywają zaskoczenia jakością tej produkcji, teledyskiem, a najbardziej są zdziwieni występem Oskara - oczywiście pozytywnie.

Chcesz pobyć sam to utwór opowiadający o miłości, która pełna jest wzlotów i upadków. To opowieść o relacji, która nie jest idealna. Bywa czasem tak, że pomimo posiadania partnera/partnerki czujemy się w tej relacji samotni i pomimo, że dajemy 100% siebie nie otrzymujemy tego od drugiej osoby." - napisała Wersow w opisie pod teledyskiem

Utwór "Chcesz pobyć sam" możecie posłuchać i zobaczyć poniżej.