Walk The Moon w Polsce 2018 - BILETY, DATA, MIEJSCE

2018-01-09 17:40
Walk The Moon w Polsce 2018 - BILETY, DATA, MIEJSCE
Autor: fot. mat. prasowe Sony Music Polska Walk The Moon w Polsce 2018 - BILETY, DATA, MIEJSCE

Walk The Moon, czyli zespół znany z hitu Shut Up And Dance odwiedzi Polskę! Szczegóły ich występu - na ESKA.pl

Walk The Moon w Polsce 2018 - gdzie i kiedy wystąpią? Po ile kupić bilety na koncert Walk The Moon? Szczegóły i odpowiedzi na te pytania na ESKA.pl! Twórcy hitu Shut Up And Dance, postanowili promować swój trzeci album zatytułowany What If Nothing. Na płycie oprócz słynnej przebojowości Walk The Moon, odnajdziemy nowe, delikatne oblicze zespołu. What If Nothing to bez wątpienia brawurowy krok w przód w karierze zespołu, zarówno muzycznie, jak i w warstwie tekstowej.

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 w Polsce - kto wystąpi? Do naszego kraju ponownie zawitają największe muzyczne gwiazdy! Lista koncertów 2018 w Polsce wydłuża się z tygodnia na tydzień. Na ESKA.pl prezentujemy koncerty w Polsce 2018 na każdym miesiąc roku. Uwaga - artykuł po każdym dużym o

Walk The Moon w Polsce 2018 - data, miejsce 

Twórcy międzynarodowego hitu Shut Up And Dance na jedynym koncercie w Polsce! Pochodzący z Ohio zespół odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej ich nowy album What If Nothing. Koncert odbędzie się 26 marca w warszawskim Palladium.

Walk The Moon w Polsce 2018 - bilety

Gdzie i po ile kupić bilety na Walk The Moon w Warszawie? Wejściówki trafią do dystrybucji od piątku, 12 stycznia 2018. Ceny nie są jeszcze znane. Wejściówki dostępne na: fource.pl | GoOut.pl | eventim.pl oraz w Empikach.

 

(informacja prasowa: Sony Music Polska)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze