Walentynki 2021 - gify, kartki, obrazki. Złóż oryginalne życzenia drugiej połówce!

2021-02-14 12:17
walentynka
Autor: pixabay.com

Walentynki już 14 lutego! Z tej okazji nie zapomnij złożyć życzeń bliskiej twemu sercu osobie. Może to być nie tylko mąż, żona, chłopak czy dziewczyna, ale także przyjaciółka, przyjaciel, brat, siostra, a nawet rodzice i dziadkowie. Wyrazić swoje uczucia można nie tylko za pomocą słów, ale także kartek, gifów i obrazków. Te najładniejsze znajdziesz poniżej.

Walentynki 2021 - kartki, gify, obrazki. Złóż oryginalne życzenia drugiej połówce! Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy dzień w roku, czyli Walentynki. Już 14 lutego, wiele par będzie świętować swoje uczucia, a w powietrzu będzie unosić się zapach miłości. To czas miłe spędzenie czasu z drugą osobą, rozmowy i uśmiech od ucha do ucha. Choć tegoroczne Walentynki będą nieco inne niż dotychczas, ze względu na różne obostrzenia, to i tak zapowiada się magiczny czas i z pewnością wiele osób spędzi go znakomicie. Jeśli jednak Wasza ukochana osoba jest w dniu zakochanych daleko od Was, a zapomnieliście wysłać pocztą kartkę walentynkową to możecie być spokojni, mamy dla was ratunek! Z pomocą przychodzą tematyczne gify, kartki i obrazki, które znajdziecie w sieci.

Oryginalne życzenia w postaci ruchomych obrazków możecie bez problemu przesłać na Facebooku, WhatsAppie, a nawet MMS-em. Poniżej podrzucamy Wam najlepsze walentynkowe propozycje, dzięki którym z pewnością każda osoba się uśmiechnie i zrobi jej się miło. Do obrazków możecie dołączyć oczywiście życzenia, które wypływać będą prosto z Waszych serc!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Walentynki 2021 - kartki

Oprócz tradycyjnej walentynki wysłaną pocztą, możecie wysłać również internetowa kartki. Bez problemu i od A do Z, stworzycie je na poniższych stronach:

Walentynki 2021 - gify i obrazki

Gify nie przestają być modne już od paru ładnych lat. Kilka gotowych znajdziecie na Messengerze, ale również w komunikatorze WhatsApp. Jeśli jednak nie możecie znaleźć tam coś dla siebie, lub chcecie wysłać gifa poprzez wiadomość MMS, najfajniejsze ruchome obrazki znajdziecie poniżej. Wystarczy kliknąć w wybranego gifa, a następnie będziemy mogli posłać go dalej w świat.Jeśli chodzi o obrazki walentynkowe, znajdziecie je między innymi na darmowej stronie pixabay.com lub stworzycie je sami w aplikacji Canva.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze