walentynka

i

Autor: pixabay.com

Walentynki 2021 - gify, kartki, obrazki. Złóż oryginalne życzenia drugiej połówce!

2021-02-14 12:17

Walentynki już 14 lutego! Z tej okazji nie zapomnij złożyć życzeń bliskiej twemu sercu osobie. Może to być nie tylko mąż, żona, chłopak czy dziewczyna, ale także przyjaciółka, przyjaciel, brat, siostra, a nawet rodzice i dziadkowie. Wyrazić swoje uczucia można nie tylko za pomocą słów, ale także kartek, gifów i obrazków. Te najładniejsze znajdziesz poniżej.

Walentynki 2021 - kartki, gify, obrazki. Złóż oryginalne życzenia drugiej połówce! Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy dzień w roku, czyli Walentynki. Już 14 lutego, wiele par będzie świętować swoje uczucia, a w powietrzu będzie unosić się zapach miłości. To czas miłe spędzenie czasu z drugą osobą, rozmowy i uśmiech od ucha do ucha. Choć tegoroczne Walentynki będą nieco inne niż dotychczas, ze względu na różne obostrzenia, to i tak zapowiada się magiczny czas i z pewnością wiele osób spędzi go znakomicie. Jeśli jednak Wasza ukochana osoba jest w dniu zakochanych daleko od Was, a zapomnieliście wysłać pocztą kartkę walentynkową to możecie być spokojni, mamy dla was ratunek! Z pomocą przychodzą tematyczne gify, kartki i obrazki, które znajdziecie w sieci.

Oryginalne życzenia w postaci ruchomych obrazków możecie bez problemu przesłać na Facebooku, WhatsAppie, a nawet MMS-em. Poniżej podrzucamy Wam najlepsze walentynkowe propozycje, dzięki którym z pewnością każda osoba się uśmiechnie i zrobi jej się miło. Do obrazków możecie dołączyć oczywiście życzenia, które wypływać będą prosto z Waszych serc!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Walentynki 2021 - kartki

Oprócz tradycyjnej walentynki wysłaną pocztą, możecie wysłać również internetowa kartki. Bez problemu i od A do Z, stworzycie je na poniższych stronach:

Walentynki 2021 - gify i obrazki

Gify nie przestają być modne już od paru ładnych lat. Kilka gotowych znajdziecie na Messengerze, ale również w komunikatorze WhatsApp. Jeśli jednak nie możecie znaleźć tam coś dla siebie, lub chcecie wysłać gifa poprzez wiadomość MMS, najfajniejsze ruchome obrazki znajdziecie poniżej. Wystarczy kliknąć w wybranego gifa, a następnie będziemy mogli posłać go dalej w świat.Jeśli chodzi o obrazki walentynkowe, znajdziecie je między innymi na darmowej stronie pixabay.com lub stworzycie je sami w aplikacji Canva.