Voice of Poland - Jonas Blue w odcinku na żywo! Jaki hit zagra producent?

i

Autor: fot. https://www.instagram.com/jonasblue/ screen z profilu https://www.instagram.com/jonasblue/

Voice of Poland - Jonas Blue w odcinku na żywo! Jaki hit zagra producent?

2017-11-18 22:49

Jonas Blue gościem specjalnym półfinałowego odcinka Voice of Poland! Kiedy usłyszymy go na żywo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!

Jonas Blue w Voice of Poland na pewno porwie do tańca publiczność! Debiutancki singiel Fast Car, który miał premierę zaledwie w 2016, był najlepiej sprzedającą się piosenką na świecie brytyjskiego debiutanta i otrzymał dwie nominacje do BRIT award. Drugi singiel Perfect Strangers z udziałem JP Coopera osiągnął status platyny, natomiast trzeci w kolejności By Your Side przykuł uwagę słuchaczy i wypromował wschodzącą wokalistkę - Raye. Ostatnia piosenka artysty - Mama spędziła aż 20 tygodni na liście UK Top40.

Voice Of Poland 8 NOKAUTY - kto przeszedł dalej?

Autor: brak danych

  Voice Of Poland 8 NOKAUTY to najbardziej oczekiwany etap programu. Kto przeszedł dalej po bitwach, z których ostatnią zaplanowano na sobotę 21 października? Aby się o tym przekonać należy włączyć telewizyjna Dwójkę o 20:05. Ostateczne starcie&nb;

Jonas Blue w Voice of Poland - kiedy na żywo?

JONAS BLUE w ramach promocji swojego najnowszego singla We Could Go Backodwiedzi Polskę i 18 listopada wystąpi w półfinałowym odcinku The Voice of Poland. We Could Go Back to kolejna mistrzowska produkcja Jonasa Blue! Hipnotyczny kawałek zapowiada debiutancką płytę angielskiego muzyka! Niezwykle utalentowany producent muzyczny, DJ i kompozytor w teledysku nakręconym w samym sercu roztańczonej Japonii przedstawił historię kwitnącego uczucia. Przekonajcie się sami odpalając następnie największy hit artysty, czyli Fast Car.

Jonas Blue wciąż cieszy się popularnością wśród słuchaczy RADIA ESKA. Jego singiel Mama, nagrany we współpracy z Williamem Singem - 4 listopada w notowaniu Podwójnej Gorącej 20 znalazł się na miejscu 3. Głosować możecie wchodząc na: www.eska.pl/2xgoraca20