Viki Gabor - tło kluczowym elementem występu na Eurowizji Junior 2019! Co oznacza?

2019-11-24 15:23 MK
Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!
Autor: Michał Menartowicz/ RECRD Viki Gabor zaraża młodzieńczą energią i radością! Superhero z teledyskiem!

Przed Viki Gabor największe wyzwanie w całej jej karierze. Już niebawem, młoda gwiazda stanie na eurowizyjnej scenie, by wykonać na żywo swój hit Superhero i zapewnić naszemu krajowi jak najwyższą pozycję w konkursie. Nieodzownym elementem występów na Eurowizji są wizualizacje i efekty specjalne wyświetlane w tle. Te, które zobaczymy w trakcie show naszej reprezentantki mają symboliczne znaczenie. Jakie? Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Viki Gabor - występ na Eurowizji Junior 2019 to dla młodej artystki wielka szansa. Po dotarciu do finału The Voice Kids 2, 12-letnia artystka postanowiła dalej walczyć o swoje marzenia i udowodniła, że ma naprawdę wiele do zaoferowania. Pokonując rywali w specjalnej edycji programu telewizyjnego Szansa na sukces, zapewniła sobie możliwość reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizyjnej dla Dzieci, którego finał będziemy mogli śledzić już w niedzielę, 24 listopada. W tym roku, impreza po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, a dokładnie w Gliwicach - mieście położonym w województwie śląskim. Zarówno w przypadku Eurowizji dla dorosłych, jak i tej skierowanej do najmłodszych, dla wszystkich fanów oceniających kandydatów niezwykle istotny jest tak zwany 'staging'. To określenie tyczy się wszystkiego tego, co dzieje się na scenie podczas występu kandydata - tła, efektów specjalnych, oświetlenia czy też stroju i tancerzy. Tło, jakie zobaczymy podczas wykonywania przez naszą gwiazdę hitu Superhero nie jest bez znaczenia!

Eurowizja Junior 2019 - Viki Gabor

Dzięki filmikom udostępnionym z prób do Eurowizji Junior 2019 możemy się spodziewać, jak będzie wyglądał występ naszej reprezentantki - Viki Gabor. W tle, za artystką zobaczymy topniejący lód i odliczanie. O co chodzi? Wykorzystane podczas występu wizualizacje nawiązują do tekstu piosenki Superhero. Młoda gwiazda śpiewa w niej o zmianach klimatycznych, jakie zachodzą na naszej planecie. Odliczanie oznacza w takim razie kończący się czas na uratowanie Ziemi, o co artystka apeluje na końcu swojego teledysku. Poniżej znajdziecie wypowiedź autorki tekstu kawałka - Lanberry, która zdradziła dla ESKA.pl, co było jej inspiracją do jego tworzenia.

Najnowsze