Uśmiechnięta Lana Del Rey pokazuje inną Arcadię. Radosna zapowiedź albumu Blue Banisters

2021-10-11 16:19
Lana Del Rey pokazuje inną Arcadię. Mocna zapowiedź albumu Blue Banisters
Autor: screen z teledysku na YouTube: Lana Del Rey - Arcadia (Alternate Video) / YouTube.com/Lana Del Rey Lana Del Rey pokazuje inną Arcadię. Mocna zapowiedź albumu Blue Banisters

Arcadia od Lany Del Rey ma już teledysk! Obserwujemy w nim gwiazdę, która cieszy się beztroskimi dniami, w blasku słońca. Co się dokładnie dzieje w klipie? Przekonajcie się już teraz oglądając wideo.

Nowości Muzyczne 2021: Lana Del Rey zaprezentowała alternatywny teledysk do piosenki „Arcadia”. Utwór promuje wyczekiwany przez fanów album Blue Banisters. Ósma studyjna płyta gwiazdy pojawi się 22 października. Singiel Lana wyprodukowała i napisała wraz z Drew Ericksonem (odpowiedzialny za produkcje m.in. The Killers, Father John Misty, Florence and The Machine). Nowy klip wyreżyserowany został natomiast przez samą wokalistkę.

Daria w ESKA Live zaśpiewała megahity i premierowy utwór [ZAPOWIEDŹ]

Lana Del Rey - piosenka Arcadia

Alternatywny teledysk jest równie subtelny i eteryczny, co oryginalne wideo. Tym razem widzimy artystkę na huśtawce, na tle skąpanego w słońcu krajobrazu. To zapowiedź krążka Blue Banisters, który jest następcą znakomicie ocenionego albumu Chemtrails Over The Country Club, a ten ukazał się na początku tego roku. Płyta będzie zawierać wcześniej już publikowane piosenki Wildflower Wildfire, Blue Banisters oraz Text Book.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze