Urszula - wiek, wzrost, siostra, partner, dzieci. Co o niej wiemy?

2022-08-11 15:48
Urszula
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Niewiele gwiazd może pochwalić się takim dorobkiem, co Urszula Kasprzak. Wokalistka od kilku dekad cieszy się uwielbieniem polskiej publiczności i ani myśli o zakończeniu swojej muzycznej kariery. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o wykonawczyni hitów Konik na biegunach, Rysa na szkle czy Dmuchawce, latawce, wiatr.

Urszula Kasprzak - wiek, wzrost, siostra, partner, dzieci: oto informacje na temat wokalistki, których internauci poszukują najczęściej. Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Urszula jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd muzycznych w naszym kraju. Mimo upływu lat wokalistka wciąż tworzy i zachwyca publiczność nowymi kompozycjami. Niedawno do sieci trafił najnowszy singiel Urszuli - Kilka słów, który pokazał jej zupełnie nowe oblicze.

Wszyscy partnerzy i mężowie Dody. Pierwszy mąż ją zdradzał, a drugi...

Urszula - wiek

Ile lat ma Urszula? Odpowiedzi na to pytanie internauci poszukują najczęściej. Gwiazda przyszła na świat 7 lutego 1960 roku w Lublinie. Oznacza to, że w 2022 roku skończyła 62 lata.

Urszula - wzrost

Internautów interesuje też wzrost piosenkarki. Niestety, w sieci na próżno szukać tej informacji dotyczącej wykonawczyni hitu Malinowy król.

Urszula - siostra

Internauci poszukują też informacji na temat rodziny gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Siostra Urszuli ma na imię Ewa i jak można przeczytać w licznych artykułach, z zawodu jest nauczycielką.

[QUIZ] Największe polskie hity lat 80. Kto śpiewa ten przebój?

Pytanie 1 z 25
Który zespół wylansował przebój "Słodkiego, miłego życia"?

Urszula - partner, dzieci

Wokalistka stanęła na ślubnym kobiercu dwa razy. Pierwszy mąż piosenkarki Stanisław Zybowski, który był autorem wielu jej hitów, zmarł w 2001 roku. Muzyk i kompozytor przegrał walkę z nowotworem, zostawiając piosenkarkę i ich syna Piotra. Po otrząśnięciu się po śmierci pierwszego męża gwiazda poznała Tomasza Kujawskiego. Mężczyzna pracował w jej zespole. Owocem miłości artystki i jej drugiego męża jest syn Szymon,

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze