Ulicami Paryża z zespołem Shanguy. Piękne miejsca w teledysku Desolee (Paris/Paname)

2019-12-13 16:28 RW
Ulicami Paryża z zespołem Shanguy. Piękne miejsca w teledysku Desolee (Paris/Paname)
Autor: Shanguy - materiał prasowy Ulicami Paryża z zespołem Shanguy. Piękne miejsca w teledysku Desolee (Paris/Paname)

Desolee (Paris/Paname) - najnowsza piosenka zespołu Shanguy to potencjalny hit zimy 2019/2020. Tym bardziej, że pojawił się teledysk utworu, który zebrał mnóstwo pozytywnych opinii w sieci. Wybierzcie się w podróż do Paryża razem z zespołem Shanguy oglądając najnowszych teledysk - na ESKA.pl

Włoski kolektyw Shanguy znany z hitów La Louze, King of The Jungle i Toukassé prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla Désolée (Paris/Paname). Co ciekawe za reżyserię klipu odpowiada Frank-O - jeden z członków grupy Shanguy! Intrygujący miks francuskiego, angielskiego, włoskiego i hiszpańskiego otoczony nowoczesnym, tanecznym brzmieniem nie pozwoli usiedzieć w miejscu! Désolée to kolejny singiel od Shanguy, który namiesza na listach hitów. Możecie na niego głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA.

Shanguy - teledysk Désolée (Paris Paname)

Désolée (Paris Paname) - nowa piosenka Shanguy to potencjalny hit zimy 2019! Skąd się wziął podtytuł utworu, czyli Paris Paname? Paname, jak wytłumaczył nam włoski zespół Shanguy, to pseudonim Paryża. Paryżanie w XX wieku nosili na swoich głowach słynny kapelusz panamski, modny u robotników, którzy w tym czasie wykopali kanał o tej samej nazwie. Jednak w tym singlu Shanguy chciał nadać inne znaczenie, wskazując na Paryż, jako eleganckie miasto żyjące dniem wśród zabytków i historii oraz Panamę, jako tajemnicze i nocne miasto w najbardziej swobodnych dzielnicach. Pokazują swego rodzaju kontrast między dobrem a złem.

Zobaczcie teledysk Désolée (Paris Paname) na ESKA.pl!

Najnowsze