Ukraińska Doda - lepsza niż oryginał?

i

Autor: fot./screen/youtube.com/LOBODA Switłana Łoboda

Ukraińska Doda - lepsza niż oryginał?

2018-01-12 15:06

Okazuje się, że Dorota Rabczewska ma konkurencję za naszą wschodnią granicą! Na ESKA.pl zobaczycie kobietę nazywaną ukraińską Dodą.

Ukraińska Doda - wielu internautów tak właśnie nazywa tę piosenkarkę ze wschodu. Switłana Łoboda, jest jedną z najpopularniejszych wokalistek pop na Ukrainie. W swoim kraju jest uwielbiana przez wielu rodaków, a Europejczycy poznali ją dzięki udanemu występowi na Eurowizji 2009. Zaśpiewała wówczas piosenkę Be my valentine (anti-crisis girl) i zajęła 12 miejsce. Jednak nie tylko status gwiazdy upodabnia ją do naszej Doroty Rabczewskiej.

Doda obraziła się na WOŚP. O co poszło?

Autor: brak danych

Doda wyraziła swoje niezadowolenie z decyzji, jaką podjęto w temacie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co się stało i dlaczego wokalistka zdenerwowała się na fundację? Szczegóły przybliżamy - na ESKA.pl

Kim jest ukraińska Doda?

Ukraińska Doda zasłużyła sobie na swój przydomek w szczególności dzięki skandalom i wyzywającemu zachowaniu. Switłana Łoboda, podobnie jak Dorota Rabczewska, lubi szokować. W odróżnieniu od Dody, która ma rockowe korzenie i wciąż lubi tworzyć ostrą muzykę, wokalistka z Ukrainy wykonuje głównie pop.

Jednak jej teledyski są pełne zmysłowości i erotyzmu. Jak wiadomo, ten styl lubi także nasza polska gwiazda. Trzeba też przyznać, że Switłana Łoboda jest równie piękna.

с праздниками вас? Post udostępniony przez LOBODA❤️ (@lobodaofficial)
хорошего тёплого дня ?☀️ Post udostępniony przez LOBODA❤️ (@lobodaofficial)

Porównanie wokalistek

Switłana Łoboda, tak jak Doda, lubi korzystać z mediów społecznościowych i dba o swój wizerunek sex bomby. Wrażenie robi szczególnie jej Instagram! Jej konto obserwuje ponad 2,5 mln. osób, a to znacznie więcej niż w przypadku Polki (301 tys.). Dużo więcej internautów subskrybuje też jej kanał YouTube. Czy uważacie, że Ukraińska Doda, jest lepsza niż oryginał i może konkurować z Dorotą Rabczewską? A może obie panie powinny nawiązać współpracę?

Ed Sheeran ma sobowtóra - rozpoznasz, który z nich jest prawdziwy?

Autor: brak danych

Ed Sheeran to jeden z najpopularniejszych artystów na świecie. Okazuje się, gwiazda ma sobowtóra. Podobieństwo naprawdę zaskakuje!