Uczestniczka zagrała piosenkę na flecie waginą! Jurorom Mam Talent 2022 opadła szczęka

i

Autor: screen z filmu na YouTube: La France a un incroyable talent : Béatrice McQueef joue de la flûte avec son vagin / Asusencrix Uczestniczka zagrała piosenkę na flecie waginą! Jurorom Mam Talent 2022 opadła szczęka

Uczestniczka zagrała piosenkę na flecie waginą! Jurorom Mam Talent opadła szczęka

2023-12-27 13:14

Talent jaki posiada Beatrice McQueef wzbudził szok jurorów, ale jednocześnie wywołał duży śmiech wśród osób siedzących na publiczności. Uczestniczka zanim jednak go zaprezentowała całemu światu, prowadząca Mam Talent poprosiła niepełnoletnie osoby o opuszczenie studia. To co się wydarzyło później przeszło już do historii i długo tego nie zapomnimy. 40-letnia kobieta, która z zawodu jest ginekolożką, wykonała utwór Panie Janie, grając na flecie za pomocą swojego narządu płciowego.

Spis treści

  1. Mam talent - zagrała na flecie, używając intymnej części ciała
  2. Szokujący występ w Mam Talent - komentarze

Kobieta grająca na flecie za pomocą swojego narządu płciowego wywołała ogromny szok wśród internautów na całym świecie. O jej niebywałym "talencie" rozpisują się media z całego świata, co w zasadzie nie jest zaskakujące. Jej szalony performance miał miejsce podczas nowej edycji francuskiego Mam Talent. W połowie października producenci wystartowali z 15. odsłoną show, w którym udział biorą ludzie o wyjątkowych, często nietypowych umiejętnościach i właśnie w jednym z pierwszych odcinków pojawiła się Beatrice McQueef. 40-letnia Australijka sprawiła, że nowy sezon programu zaczął się z mocnym uderzeniem. Jak wiadomo jest ona ginekolożką, ale to nie ze względu na wykonywany zawód zdecydowała się na taki występ. Choć to niewątpliwie również, bo wiedziała, że podczas wykonywania poszczególnych ruchów z żeńskiego narządu płciowego jest w stanie wydobywać dźwięki. Co więcej przez wiele lat uprawiała gimnastykę.

PRL QUIZ z historii. Tylko osoby ze słoniową pamięcią zdobędą komplet punktów!

Wpadki i tajemnice ukryte w bajkach
Sonda
Czy takie występy powinny być pokazywane w telewizji?

Mam talent - zagrała na flecie, używając intymnej części ciała

Uczestniczka Mam Talent, Beatrice McQueef weszła na scenie i cały swój występ utrzymywała w tajemnicy. Jurorzy nie wiedzieli, co się dzieje, gdy prowadząca poprosiła, by nieletni wyszli ze studia. 40-letnia Australijka pojawiła się na scenie w białej koszuli i szarej spódnicy. Szybko zdjęła dolną część ubrania, pokazując swoje ciało w bieliźnie. Odwróciła się tyłem do publiczności, postawiła jedną nogę na krzesło, a następnie umieściła flet w miejscu intymnym. Jurorzy byli wyraźnie zniesmaczeni i zdecydowanie bali się tego, co wydarzy się dalej. Kobieta zawisła na dwóch stojących obok krzesłach i zaczęła grać utwór Panie Janie. Sama mówi o sobie, że jest muzykiem o niecodziennym talencie.

Szokujący występ w Mam Talent - komentarze

Ujawniamy i zdradzamy, że Australijka nie dostała się do kolejnego etapu talent-show. Jednocześnie w komentarzach pod ocenzurowaną wersją jej szalonego występu pojawiło się mnóstwo komentarzy zażenowanych widzów:

Kiedy nie masz talentu, musisz dać się zauważyć inaczej;

Pora wyjeżdżać z kraju!

Już nie lubiłem tego programu, ale potem… dotarliśmy do dna bzdur!!! Zostawię rodzicom wyjaśnienie, co się dzieje!! To jest żałosne

Mnie to sprawia, że ​​czuję się nieswojo, czy to ma swoje miejsce w serialu familijnym?

Głównie dostało się producentom programu, którzy postanowili pokazać ten występ w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. Jak wyglądał i co się działo na scenie? Ostrzegamy, że oglądacie go na własną odpowiedzialność i pomimo nałożonej cenzury występ mogą obejrzeć osoby pełnoletnie. Ten występ zdecydowanie zostawia niesmak.