Tymek i Skytech połączyli siły. Piosenka Zachwyt z MOCNYM przekazem i w słusznym celu!

2022-03-27 13:02
Tymek i Skytech połączyli siły. Piosenka Zachwyt z MOCNYM przekazem i w słusznym celu!
Autor: MyMusic Tymek i Skytech połączyli siły. Piosenka Zachwyt z MOCNYM przekazem i w słusznym celu!

Zachwyt to tytuł piosenki, pod którą podpisuje się jedna z największych rapowych gwiazd, Tymek. Artysta, który podbił muzyczny rynek hitami Język Ciała, a także Poza Kontrolą - wrócił z mocnym uderzeniem, jednocześnie zapraszając do współpracy producentów odpowiedzialnych za hitowy remix Invisible Dress od Sanah.

Tymek i Skytech w jednej piosence! Utwór Zachwyt swoją premierę miał 26 marca 2022 i momentalnie wywołał duże poruszenie wśród fanów Tymoteusza Buckiego. Po utworach Oczko w Głowie, Deszcz, Cudzysłów, Blizny, wydawało się, że już nie wróci do rapowych klimatów. Tymczasem fani dostali bujający numer, z niosącym mocne przesłanie rapowym tekstem i klubowym bitem. Mocny przekaz to jedno, a dwa to fakt, że dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej. Swoją drogą Tymek kontynuuje chęć pomocy potrzebującym. Vestige powstało w 2020 podczas wybuchu pandemii. Artysta wspierał wtedy szpitale w walce z wirusem, wydając EP. Każda pomoc i wsparcie w trudnych czasach jest niezwykle ważna, ponieważ pozwala ratować ludzkie życie.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

ESKA LIVE - GRAMY DLA UKRAINY | Viki Gabor zaśpiewała na żywo!

Tymek i Skytech - piosenka Zachwyt

Mamy teraz 2022 rok, który wcale nie zapowiada się lepiej niż ostatnie lata. Wybucha wojna w Ukrainie, i chociaż Tymek jest aktualnie w trakcie wydawania albumu Odrodzenie, to mając takie narzędzia i taki projekt jak Vestige, artysta robi miejsce dla singla w starej stylistyce! Za produkcję odpowiada Skytech i Maro Music, czyli artyści, którzy w przeszłości stworzyli remix hitu Invisible Dress. Przy utworze pomagał również duet muzyczny SI US PLAU. 

Zachwyt to utwór klubowy, okołorapowy. Został stworzony po to, by trafić do jak najszerszego grona odbiorców i przekazać jak największą kwotę na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze