Twórca wielkiego hitu Watch Me aresztowany! Chodzi o postrzelenie kuzyna

2021-02-03 10:17
Twórca wielkiego hitu Watch Me aresztowany! Chodzi o postrzelenie kuzyna
Autor: AP Photo/Craig Ruttle / FR61802 AP/Associated Press/East News Twórca wielkiego hitu Watch Me aresztowany! Chodzi o postrzelenie kuzyna

Watch Me (Whip/Nae Nae) - to jeden z największych hitów 2015 roku. Co więcej to też jeden z najpopularniejszych teledysków na YouTube. Mowa o piosence Silento, który został aresztowany przez policję po tym, jak miał postrzelić w twarz swojego kuzyna.

Silento aresztowany - to wiadomość, jaka zalała światowe media. To autor hitu Watch Me (Whip/Nae Nae), który był jednym z najpopularniejszych hitów w 2015 roku. Obecnie teledysk utworu ma ponad 1,7 miliardów wyświetleń w najpopularniejszym serwisie wideo na świecie. Raper Silento, a tak naprawdę Richard Lamar Ricky Hawk, został aresztowany przez amerykańską policję i oskarżony o morderstwo kuzyna. Śledczy z DeKalb County poszukują motywu morderstwa. 

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Silento aresztowany - co się stało?

Silento został aresztowany 1 lutego i oskarżony o zabójstwo swojego kuzyna, Fredericka Rooksa. 34-latek miał zostać postrzelony w twarz i nogę, a jego ciało zostało znalezione na ulicy w Panthersville w stanie Georgia. Został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia w Deep Shoals Circle. Wiadomo już, że grupa detektywów zajmujących się sprawą zebrała nagrania wideo z pobliskich domów. Nagranie pokazało, że kamera uchwyciła co najmniej jeden wystrzał, a na miejscu zdarzenia znaleziono osiem łusek po kulach. 

Sprawę skomentował menedżer rapera Silento, Chanel Hudson. W oficjalnym oświadczeniu na Instagramie napisał: - Będziemy obserwować jego wysiłki lecznicze, ale w międzyczasie prosimy opinię publiczną o podniesienie go i jego rodziny w bezpośredniej modlitwie i pozytywnej energii!! Ricky jest piękną duszą i mamy nadzieję, że ci sami ludzie, którzy będą go biczować, jednocześnie nadal go wspierają i podnoszą w modlitwie!! Boże błogosław. 

Silento w 2020 roku miał być dwukrotnie aresztowany. Jak poinformował serwis TMZ najpierw po tym, gdy groził ludziom siekierą, próbując znaleźć swoją dziewczynę, a później, gdy w Gruzji pędził swoim terenowym samochode, 225 km/h. 

Silento - kim jest?

Silento, a tak naprawdę Richard Lamar Hawk to 23-letni raper, który dał się poznać z hitu Watch Me (Whip/Nae Nae). Właśnie ten debiutancki utwór odniósł międzynarodowy sukces. Za jego sprawą artysta nominowany był do takich nagród, jak Teen Choice Awards, Billboard Music Awards, czy MTV Video Award. 

Utwór Watch Me zajął trzecie miejsce na liście Billboard Hot 100, gdzie spędził sześć nienastępujących po sobie tygodni. Teledysk od lipca 2020 roku przekroczył 1,7 miliarda wyświetleń na YouTube, co czyni go jednym z 80 najczęściej oglądanych filmów w serwisie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze