Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - co wydarzy się w nowym odcinku?

Programy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy 31.03.2023 . W kogo wcielą się uczestnicy?

2023-03-30 16:39

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wciąż przyciąga przed ekrany wielkie grono odbiorców. Aktualnie trwa 18. edycja programu i znów zachwyca widzów i internautów. Czwarty odcinek wygrał Oskar Cyms, który wcielił się w Passengera. Jakie metamorfozy czekają nas w następnym wydaniu show? Sprawdź w ESKA.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo cieszy się dużym zainteresowaniem widzów i internautów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W tym sezonie także nie brakuje emocji. Biorą w nim udział Natalia Janoszek, Daria, Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Oskar Cyms, Katarzyna Kołeczek, Krzysztof Ibisz i Daniel Jaroszek. To oni przechodzą niebywałe metamorfozy. Pierwsze cztery odcinki już za nami. Do tej pory wygrały jednak tylko dwie osoby - Krzysztof Ibisz i Oskar Cyms. Przed nami kolejny emocjonujący odcinek, który zostanie wyemitowany w piątek 31 marca 2023. W kogo wcielą się gwiazdy? Czy wreszcie ktoś pokona dwóch faworytów? Sprawdź, jak prezentuje się lista zapowiedzianych metamorfoz.

Oskar Cyms po raz drugi wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ibisz ma konkurencję!

Krzysztof Ibisz jako Verka Serduchka. Historyczny występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 31.03.2023 - metamorfozy

  • Krzysztof Ibisz - Grace Jones
  • Natalia Janoszek - Natalie Imbruglia 
  • Katarzyna Kołeczek - Halina Mlynkova
  • Daria - Christina Aguilera 
  • Daniel Jaroszek - Black 
  • Piotr Stramowski - Christine McVie
  • Julia Kamińska - Shifty Shellshock
  • Oskar Cyms - Lana Del Rey

Twoja twarz brzmi znajomo 2023 - powtórki. Gdzie i kiedy oglądać?

Twoja twarz brzmi znajomo 18 - kiedy i gdzie oglądać?

Kiedy oglądać nowy sezon Twoja twarz brzmi znajomo? Premierowe odcinki programu są pokazywane w każdy piątek od 3 marca 2023 o godzinie 20:00 na antenie głównego kanału Polsatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE