Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Despacito w wykonaniu Antkowiaka

2017-09-13 18:07

Twoja Twarz Brzmi Znajomo rozkręca się na dobre. Już w drugim odcinku nowego sezonu show zabrzmi najgorętszy hit minionych wakacji!

Despacito w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Czy hit minionych wakacji zapewni zwycięstwo Krzysztofowi Antkowiakowi w drugim odcinku muzycznego show Polsatu? To on w sobotę 16 września zmierzy się z przebojem lata, którego autorem jest Luis Fonsi. Warto przypomnieć, że Krzysztof Antkowiak zwyciężył już w pierwszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8. Wokalista w premierowym show wcielił się w postać Stevie Wondera.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8: kto za kogo 16.09.2017? METAMORFOZY

Autor: brak danych

  Za nami pierwszy odcinek ósmej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który wygrał Krzysztof Antkowiak swoim wykonem piosenki Stavego Wondera Isn't She Lovely. Oprócz Krzyśka na ekranach telewizorów mogliśmy zobaczyć m.in. Kasię Moś wcielającą się w Kaha

Despacito w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jak Antkowiak poradził sobie z przebojem Luisa Fonsi? - Mam latynoską duszę i latynoską objętość biodra, więc ten numer porwał mnie całkowicie - tak jego występ skomentowała Katarzyna Skrzynecka! A czy wykonanie Despacito spodoba się też pozostałym jurorom i uczestnikom? Tego dowiemy się w sobotę, 16 września o godzinie 22.05. Jednak zapowiedź występu Krzysztofa Antkowiaka możecie zobaczyć już teraz:

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze