Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4, odcinek 4. Kto wygrał 26.09.2015?

2015-09-27 13:50
Zofia Zborowska - Gangsta Paradise (Coolio Cover)
Autor: fot. YouTube Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4, odcinek 4. Kto wygrał 26.09.2015?

Emocje związane z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4, odc 4. za nami! Wiemy już, która gwiazda wypadła najlepiej i wygrała 10 tysięcy do przekazania na dowolny cel charytatywny. Sprawdźcie kto jest zwycięzcą na Eska.pl.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4, odcinek 4. Kto wygrał? W odcinku z 26.09.2015 przed zawodnikami postawiono wysoką poprzeczkę. Wasze ulubione gwiazdy stawiły czoła z zadaniem dorównania takim legendom jak Mick Jagger, Elvis Presley, Coolio, czy też między innymi Ryszard Riedel. To była niezwykle wyrównana walka, bo każdy z zawodników perfekcyjnie wywiązał się ze swojego wyzwania. Nawet prowadzący Twoja Twarz Brzmi Znajomo zdecydowali przejść metamorfozę! Pod lupę wzięli braci Golec uOrkiestra. Faktycznie, Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski wyglądali jak bliźniacy ;)

 

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 4.? 

Jak zwykle w programie TV Polsat działo się bardzo dużo! Kasia Glinka, która wcieliła się w postać Elvisa Presleya oczarowała DJa Adamusa! Takich godnych podziwu występów było więcej. O wyrównanym pojedynku niech świadczy fakt, że pierwszy raz w historii programu mieliśmy remis! Stało się tak po dokonaniu ocen przez samych uczestników. Taką samą liczbę punktów uzyskali: Michał Kwiatkowski, który brzmiał jak Mick Jagger oraz Coolio sparodiowany przez Zofię Zborowską. Ostatecznie to ona wygrała 4. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dodajmy, że od jurorów aktorka dostała same "dziesiątki", więc to one zdecydowały o ostatecznym zwycięstwie. Co powiedzieli oceniający? DJ Adamus stwierdził, ze występ Zosi był na najwyższym poziomie! Paweł Królikowski z kolei powiedział, że to ona była absolutnym numerem jeden. Aktor widzi ją w zagranicznym show biznesie. 

Obejrzycie ten pełen emocji - zwycięski występ Zofii Zborowskiej! Dorównała oryginałowi i zasłużyła na zwycięstwo!

 

Coolio - Gangstas Paradise

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze