Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019: kim jest Ekskluzywny Menel? Instagram, wiek, książka

2019-01-13 22:01
Ekskluzywny Menel Kamil Pawelski Hotplota.pl
Autor: Natalia Zdziebczynska Ekskluzywny Menel Kamil Pawelski Hotplota.pl

Niebawem po raz kolejny startuje show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ekskluzywny Menel to jeden z uczestników. Co o nim wiemy?

Przed nami 11. już edycja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jego uczestnicy wcielają się w największe gwiazdy muzyki i odtwarzają mega hity. Wygrywa oczywiście ten, którego twarz będzie brzmiała najbardziej znajomo.

>> WOŚP 2019: Superniania zaatakowana podczas zbiórki pieniędzy! [WIDEO]

Są już nam znani uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2019. Wśród nich znalazł się Ekskluzywny Menel. Kto to jest?

Ekskluzywny Menel: kto to?

Ekskluzywny Menel naprawdę nazywa się Kamil Pawelski. Urodził się w 1985 roku, więc ma 34 lata. Udało mu się zdobyć tytuł magistra z psychologii biznesu. Poza tym jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie saksofonu altowego.

Popularność zdobył po tym, jak w 2013 roku założył bloga. Szybko zdobył sławę w internecie, a potem zaczął podbijać salony.

Ekskluzywny Menel: instagram

Instagramowe konto Kamila Pawelskiego nazywa się oczywiście Ekskluzywny Menel. Blisko 70 tysięcy obserwatorów ogląda zdjęcia, na których Ekskluzywny Menel prezentuje swoje stylizacje i oczywiście jego powód do dumy-brodę.

>> Wiktor Mrozik w Agent Gwiazdy 4: kto to? [Instagram, wiek, taniec]

Ekskluzywny Menel: książka

Jak każdy szanujący się bloger, Ekskluzywny Menel wydał książkę. "Ekskluzywny menel" Kamila Pawelskiego to zbiór porad dotyczących mody i życia.

Ekskluzywny Menel: płyta

Kamil Pawelski poza książką wypuścił też płytę. W 2018 roku opublikował debiutancki album "Granice", pochodzą z niego single: „Waiting room”, „Wisła” i „Plastikowy Spokój”.

Patrząc na muzyczne wykształcenie, Ekskluzywny Menel w Twoja Twarz Brzmi Znajomo ma spore szanse. Będziecie mu kibicować?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Wiedziałem, że problem depresji jest duży ale przyznaję, że nie spodziewałem się aż takiej skali problemu. 😒 ———————————————————— Po moim INS w tym temacie (dodałem je do wyróżnionych w moim profilu 👈) otrzymałem od Was naprawdę mnóstwo wiadomości (ale takie prawdziwe mnóstwo, a nie to ściemniane „bardzo często pytacie się mnie o …) ———————————————————— Ktoś napisał, że stracił swoją rodzinę przez niezdiagnozowaną depresję i teraz powoli staje na nogi. Ktoś inny napisał, że w jego rodzinie tata przez ponad 15 lat miał ten problem, który niestety skończył się tragicznie ale pozwoliło im spojrzeć na problem z zupełnie innej strony. Jeszcze ktoś inny napisał, że to INS dodało odwagi aby pójść do lekarz i się zdiagnozować. Dużo wiadomości zostało napisanych w klimacie: „To co powiedziałeś otworzyło mi oczy na moje zachowania i samopoczucie - wiem, ze potrzebuję pomocy” ———————————————————— Było także kilka wiadomość w których stwierdzaliście, ze żyjemy w czasach, w których mężczyznom żyje się trudniej niż kobietom - ten problem jest oczywiście bardziej złożony ale osobiście mam także podobne wnioski. ———————————————————-Nie odbierajcie tylko tego proszę jako biadolenie nad męskim losem - chodzi bardziej o stwierdzenie faktu, który następnie może pozwolić dokonywać zmiany. Po jednej i po drugiej stronie barykady! 🙌 ———————————————————- Jako społeczeństwo możemy rzucać w siebie kamieniami za to, że są ludzie, którzy zaczynają przyznawać się do słabości i nie radzenia sobie z życiem - tylko to niczego nie zmieni. Co więcej, zapewne pogorszy tylko sytuację! 🤷🏻‍♂️ ———————————————————— Zmiana zaczyna się od akceptacji! 👊 ———————————————————— Dobrej niedzieli dla Was! 💪 ———————————————————— PS.: PADAŁY TAKŻE PYTANIA TYPOWO MEDYCZNE: CZY BRAĆ PSYCHOTROPY, ANTYDEPRESANTY I JAKIE? CZY POZA PSYCHOLOGIEM IŚĆ DO PSYCHIATRY ITD. ——————————————————————————— Moja sugestia: NIE PYTAJCIE O TAKIE RZECZY „LUDZI Z INSTAGRAMA” - CHYBA, ŻE MAJĄ WYKSZTAŁCENIE W TAKIEJ DZIEDZINIE 👊 ——————————————————————————— #ekskluzywnymenel #kamilpawelski #mentalhealth #depression #depresja #kryzysmeskosci #flp413 Post udostępniony przez Kamil Pawelski (@ekskluzywny_menel)
NAJNOWSZE