Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - co wydarzy się w nowym odcinku?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10.03.2023 - metamorfozy. W kogo wcielą się gwiazdy?

2023-03-09 16:32

Twoja twarz brzmi znajomo po wielu latach emisji nadal przyciąga wielkie grono odbiorców. Nie inaczej jest w tym roku. 18. edycja programu zachwyca widzów i internautów. Pierwszy odcinek wygrał Krzysztof Ibisz, który wcielił się w Macieja Maleńczuka. Jakie metamorfozy czekają nas w następnym wydaniu show? Będzie ciekawie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyciąga ogromne grono widzów. Nie powinno to dziwić, ponieważ każdy kolejny odcinek to wielkie muzyczne widowisko. W tym sezonie także nie brakuje emocji. Biorą w nim udział Natalia Janoszek, Daria, Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Oskar Cyms, Katarzyna Kołeczek, Krzysztof Ibisz i Daniel Jaroszek. To oni przechodzą niebywałe metamorfozy. Pierwszy odcinek już za nami i wiemy, że wygrał go Ibisz, ale przed nami kolejny emocjonujący odcinek, który zostanie wyemitowany w piątek 10 marca 2023. W kogo wcielą się gwiazdy? Sprawdź, jak prezentuje się lista zapowiedzianych metamorfoz.

Katarzyna Skrzynecka skomentowała odejście Piotra Gąsowskiego z TTBZ. Ważne słowa aktorki

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - oto zwyciężczyni 17. edycji programu!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10.03.2023 - metamorfozy

  • Krzysztof Ibisz - Verka Serduchka
  • Natalia Janoszek - Dawid Kwiatkowski
  • Katarzyna Kołeczek - Doris Day
  • Daria - Kasia Klich
  • Daniel Jaroszek - George Ezra
  • Piotr Stramowski - Sting
  • Julia Kamińska - David Bowie
  • Oskar Cyms - Kasia Kowalska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - JURY. Kto zasiada w składzie jurorów TTBZ 18?

Twoja twarz brzmi znajomo 18 - kiedy i gdzie oglądać?

Kiedy oglądać nowy sezon Twoja twarz brzmi znajomo? Premierowe odcinki programu będą pokazywane w każdy piątek od 3 marca 2023 o godzinie 20:00 na antenie głównego kanału Polsatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE