Towel challenge podbija sieć. Udział w nim wzięli nawet Doda i Max Hodges!

2021-09-14 12:37
Doda
Autor: VIPHOTO/East News

Doda i Max Hodges są w ostatnich dniach na ustach wszystkich. Internauci zastanawiają się, kim dla piosenkarki jest przystojny Amerykanin, ale sama zainteresowana niewiele zdradza. Ostatnio tych dwoje zdecydowało się na wzięcie udziału w wyzwaniu, które podbija Tik Toka. Mowa o towel challenge.

W ostatnim czasie Doda widywana jest w towarzystwie Maxa Hodgesa. Gwiazda nie zdradza jednak wiele na temat relacji, jaka ich łączy. Wiadomo jedynie tyle, że piosenkarka i amerykański aktor znają się już od kilku lat i jak można wywnioskować z publikowanych przez nich zdjęć filmików, doskonale czują się w swoim towarzystwie. Nic dziwnego, że to właśnie z Maxem Doda postanowiła wziąć udział w bijącym rekordy na Tik Toku wyzwaniu, którym jest tak zwany towel challenge. Piosenkarka, która dołączyła do społeczności Tik Toka przy okazji promocji swojego singla Don't Wanna Hide, postanowiła sprawdzić, czy rzeczywiście jest ono niemożliwe do przejścia. Zasady wyzwania są proste: należy splątać się ręcznikami i zrobić wszystko, by się wydostać, nie wypuszczając ręcznika z dłoni. Zadanie przerosło piosenkarkę, która znana jest z tego, że nigdy się nie poddaje.

Doda i Max Hodges - towel challenge

Wokalistka i jej przyjaciel nie dawali za wygraną i przez dwa dni próbowali znaleźć sposób na rozwiązanie zadania. Chociaż Max uparcie twierdził, że jest ono niewykonalne, Doda nie dawała za wygraną. W końcu i piosenkarka się poddała. Nie zapomniała jednak wspomnieć o tym, że to jedna z niewielu sytuacji w życiu, kiedy rezygnuje. Zobaczcie towel challenge w wykonaniu Dody i Maxa poniżej.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze