Ana Andrzejewska w finale The Voice of Poland

i

Autor: fot. YouTube/VoiceOfPolandTVP The Voice of Poland: uczestnicy z szansą na sukces. Występy, które warto zapamiętać!

The Voice of Poland: uczestnicy z szansą na sukces. Występy, które warto zapamiętać!

2015-12-01 15:22

W każdym odcinku 6. edycji The Voice of Poland występy uczestników były na bardzo wysokim poziomie. Na kogo trzeba zwrócić największą uwagę? Które występy najbardziej utkwiły w naszej pamięci? Sprawdźcie na ESKA.pl i zdecydujcie w naszej sondzie, który uczestnik Waszym zdaniem ma największą szanse na sukces!

The Voice of Poland: uczestnicy w każdym odcinku udowodniali swój niebywały talent. Zaraz po zakończeniu 6. edycji, wszyscy jednogłośnie uznali, że muzyczny poziom tego programu stał na bardzo wysokim poziomie. Występy uczestników zaskakiwały wszystkich internautów, jak i telewidzów. Dokładnie 54 osoby walczyły o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Jak już wiemy najbardziej urzekł Was Krzysztof Iwaneczko.  To on wygrał The Voice of Poland 6. Są jednak tacy wokaliści, na których trzeba zwrócić uwagę. Kto jeszcze może osiągnąć sukces? Wybraliśmy najlepszą piątkę!

The Voice of Poland: uczestnicy

Krzysztof Iwaneczko wyda niebawem swój debiutancki album. Taki przywilej dała mu wygrana w programie The Voice of Poland. Historia programów typu talent-show pokazuje, że niekoniecznie trzeba wygrać, by osiągnąć ostateczny sukces. Najlepszym na to dowodem jest Sarsa, czy też Natalia Nykiel. Kto jeszcze ma szanse podbić radiowy airplay? Sprawdźcie naszą listę pięciu - potencjalnych gwiazd polskiego rynku muzycznego:

  • Sabina Nycek

Już w trakcie "Przesłuchań w Ciemno" udowodniła, że będzie trzeba się z nią liczyć w walce o zwycięstwo. Niezwykle ciepła, ale i energiczna barwa głosu urzekła Andrzeja Piasecznego i Marysię Sadowską. To oni odwrócili swoje fotele. Czy to jest polskie wcielenie Elly Eyre?

 

  • Julia Bogdańska 

Ta 16-letnia miłośniczka muzyki i teatru zrobiła największe wrażenie śpiewając przebój "The Power of Love" z repertuaru Jennifer Rush. Nieśmiała, skromna - takich artystów potrzebuje polski rynek muzyczny!

 

  • Maciej Grenda

Pod swoje 'skrzydła' wziął go Andrzej Piaseczny. Zaledwie dwa lata zajęła mu nauka śpiewania. Uznał, że to dobry czas, by wziąć udział w The Voice of Poland. Świetnym posunięciem było wykonanie hitu "Stolen Dance" od Milky Chance. Zobaczcie, jak reagowali jurorzy/trenerzy! 

 

  • Ana Andrzejewska 

W trakcie trwania całej 6. edycji programu, to właśnie Ana Andrzejewska zrobiła największe postępy. Udowodniła to w finale, śpiewając "I Follow Rivers" Lykke Li. Uczestniczka ostatecznie zajęła 3. miejsce.

 

  • Patryk Skoczyński

Piąty uczestnik, który ma szanse zdobyć listy przebojów w Polsce, o ile oczywiście podpisze kontrakt z wytwórnią muzyczną. Jest jednym z największych objawień 6. edycji The Voice of Poland. W głosie tego chłopaka słychać pasje do muzyk!

 

Dajcie znać za pomocą  sondy, który występ podobał się Wam najbardziej!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE