The Voice of Poland - uczestnicy, którzy zrobili karierę!

2015-09-23 14:30
Natalia Nykiel w teledysku do Bądź duży
Autor: fot. YouTube The Voice of Poland - uczestnicy, którzy zrobili karierę!

Program typu talent show od zawsze są świetną okazją do pokazania się szerszemu gronu odbiorców. Jest to też szansa na zaistnienie w wielkim świecie! Którzy uczestnicy The Voice of Poland skorzystali na pobycie w programie? Sprawdzamy na Eska.pl

The Voice of Poland:  To właśnie dzięki uczestnikom przeżywamy największe muzyczne emocje. Każdy, kto zgłosił się do programu zawsze daje z siebie wszystko po to, by cieszyć się jak najlepszą opinią publiczną. Aktualnie trwa 6. edycja tego bądź co bądź konkursu, w którym biorą udział najbardziej utalentowane osoby z całej Polski. Do tej pory przez program przewinęło się mnóstwo uczestników, jednak nie wszystkim udało się osiągnąć zamierzony sukces. Sprawdźmy, kto dzięki The Voice of Poland cieszy się popularnością!

Uczestnicy The Voice of Poland:

Ze zwykłych uczestników zamienili się w najbardziej rozpoznawalne gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Każdy może być na ich miejscu, bo wystarczy tylko i wyłącznie wyjść ze swoim talentem do ludzi. Przypominamy artystów, którzy dzięki The Voice of Poland aktualnie cieszą się uznaniem słuchaczy!

 

Rafal Brzozowski: jego trenerem w I edycji The Voice of Poland był Andrzej Piaseczny. Jego przebój "Tak blisko" w czasie ESKA Music Awards 2012 otrzymał status "Hitu Lata 2012". Co prawda Rafał nie wygrał programu, ale karierę robi!

 

Michał Sobierajski: teledysk do singla "Rzeka" w serwisie YouTube ma ponad 200 tysięcy odsłon! W tym roku wydał debiutancki album zatytułowany "Przed snem".

 

Natalia Nykiel: brała udział w II edycji The Voice of Poland, a jej trenerką była Patrycja Markowska. Piosenkarka dotarła do finału, w którym wraz z zespołem Bracia zaśpiewała przebój "Nad przepaścią". Jej singiel "Bądź duży" kilkukrotnie dotarł na miejsce 1. w Gorącej 20 Radia ESKA. Poznajcie jednak jej debiutancki utwór!

 

Sarsa Markiewicz: wprawdzie tej artystki nikomu nie trzeba przedstawiać, to jej obecna popularność jest dowodem na to, że warto się pokazać w programach typu "talent show". 

 

>>> Równonoc jesienna MEMY. 16 najśmieszniejszych obrazków na pierwszy dzień jesieni.

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze