The Voice Of Poland. Tomasz Kammel prowadzącym? To możliwe! Zobacz fragmenty programu na Eska.pl [VIDEO]

2013-01-08 14:23

The Voice Of Poland. Druga edycja show już wiosną w TVP2. Wśród kandydatów na prowadzącego, pojawiło się nazwisko Tomasza Kammela. Zobacz na Eska.pl fragmenty programu The Voice Of Poland.

The Voice Of Poland powraca na ekrany telewizorów. Drugą edycję tego popularnego show będziemy mogli oglądać wiosną w TVP2. Prowadzącymi pierwszą edycję show byli Hubert Urbański i Magdalena Mielcarz. W drugiej edycji duże szansę na stanowisko gospodarza programu ma Tomasz Kammel. Zwycięzcą pierwszej edycji The Voice Of Poland został Damian Ukeje. Dzięki programowi popularność zdobyli także Edyta Strzycka i Rafał Brzozowski.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Rafałem Brzozowskim

O tym, kto zostanie nowym gospodarzem show dowiemy się w najbliższym czasie. W oczekiwaniu na drugą edycję show na Eska.pl możecie obejrzeć fragmenty pierwszej edycji The Voice Of Poland z udziałem Rafała Brzozowskiego i Edyty Strzyckiej.

Zobacz Rafał Brzozowski w The Voice Of PolandZobacz Edyta Strzycka w The Voice Of Poland

Nie czytałeś jeszcze?

Weekend - Radek Liszewski będzie gościem videoczatu Eska.pl! Czekamy na wasze pytania!

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze