The Voice of Poland na TikToku! Na czym polega trend #poczujtenflow?

TikTok
Autor: Pixabay.com

The Voice of Poland 11 trwa w najlepsze! Show rządzi na szklanym ekranie, ale także na TikToku. Jak się okazuje nowa strefa, jakiej jeszcze w programie nie było jest strzałem w dziesiątkę! Na czym polega najnowszy trend na TikToku #poczujtenflow, który jest ściśle związany z muzycznym widowiskiem? Zobaczcie sami na ESKA.pl!

The Voice of Poland 2020 na TikToku? Oczy was nie mylą! Otóż program nie jest popularny tylko i wyłącznie na szklanym ekranie od telewizora, ale także w aplikacji TikTok. 11 edycja popularnego show dostępna jest od 12 września 2020 i wyróżnia się strefą TikToka, jakiej jeszcze w programie nie było! Odpowiedzialna jest za nią jedna z bardziej popularnych polskich tiktokerek, Ewa Zawada, która świetnie odnajduje się w tiktokowej strefie. TikTok w programie The Voice of Poland 11 jest jego nieodłączną częścią. O najnowszej edycji show stało się na tyle głośno, że dotarła ona nawet na samego TikToka! W aplikacji narodził się trend #poczujtenflow, który aktualnie plasuje się drugim miejscu w aplikacji pod względem popularności. Wyzwanie zebrało ponad pięć milionów wyświetleń i z każdym kolejnym dniem jest coraz bardziej doceniane przez ulubieńców TikToka. O co chodzi w trendzie powiązanym z najnowszą edycją The Voice of Poland i jak wziąć udział w muzycznej zabawie? Zobaczcie sami! 

The Voice of Poland 2020 na TikToku

The Voice of Poland 11 króluje w aplikacji TikTok! Nowe wyzwanie #poczujtenflow jest ściśle związane z najnowszą edycją programu i z każdym dniem zyskuje na jeszcze większej popularności. O co chodzi w trendzie i jak wziąć w nim udział? Poczuj ten flow na TikToku polega na stworzeniu największej sceny muzycznej na świecie, zaśpiewaniu swojej ulubionej piosenki i pokazaniu światu za pomocą aparatu swoich taneczno-wokalnych popisów. Inni tiktokerzy już to zrobili, a więc czas na ciebie!

Najnowsze