The Voice Of Poland 6 odcinek 1: kiedy i gdzie oglądać w telewizji i internecie? Dowiedz się na ESKA.pl.

2015-09-05 21:25

The Voice Of Poland 6 - nowa odsłona przed nami! Nowa edycja muzycznego talent show miała mieć miejsce wiosną tego roku, jednak przez problemy z obsadzeniem jury producenci zdecydowali się na przesunięcie w terminie programu. Czekają na nas niesamowite emocje! Kiedy i gdzie oglądać nowy sezon show mającego na celu wyłowienie muzycznych talentów z naszego kraju? Sprawdź szczegóły na Eska.pl.    

The Voice Of Poland 6 odcinek 1: kiedy i gdzie oglądać w telewizji i internecie? Po dłuższej przerwie na antenę powraca telewizyjny muzyczny talent show. Warto oglądać ten program, ponieważ to w nim narodziły się takie gwiazdy jak: Rafał Brzozowski, Sarsa Markiewicz, czy też Natalia Nykiel. Nie wiecie gdzie obejrzeć show? Sprawdzamy porę nadawania nowych odcinków programu, prezentując Wam przy okazji bardzo obiecującą zajawkę!

 

W roli trenerów pojawią się tym razem: Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomson i Baron. Rola prowadzących należy do Tomasza Kammela, Haliny Młynkovej, Macieja Musiała oraz znanego YouTubera - Rezygiusza.. Pierwszy odcinek nowej serii programu zostanie wyemitowany w TVP2 już 5 września 2015 roku o godzinie 20:05.

Czy jest transmisja w Internecie?

Gdzie oglądać The Voice of Poland 6 odcinek 1 online?Tuż po programie występy artystów będziecie mogli obejrzeć na oficjalnej stronie programu i oficjalnym Facebookowym profilu, a także na oficjalnym kanale programu na YouTube!

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze