The Voice Of Poland 6 odcinek 1: kiedy i gdzie oglądać w telewizji i internecie? Dowiedz się na ESKA.pl.

2015-09-05 21:25

The Voice Of Poland 6 - nowa odsłona przed nami! Nowa edycja muzycznego talent show miała mieć miejsce wiosną tego roku, jednak przez problemy z obsadzeniem jury producenci zdecydowali się na przesunięcie w terminie programu. Czekają na nas niesamowite emocje! Kiedy i gdzie oglądać nowy sezon show mającego na celu wyłowienie muzycznych talentów z naszego kraju? Sprawdź szczegóły na Eska.pl.    

The Voice Of Poland 6 odcinek 1: kiedy i gdzie oglądać w telewizji i internecie? Po dłuższej przerwie na antenę powraca telewizyjny muzyczny talent show. Warto oglądać ten program, ponieważ to w nim narodziły się takie gwiazdy jak: Rafał Brzozowski, Sarsa Markiewicz, czy też Natalia Nykiel. Nie wiecie gdzie obejrzeć show? Sprawdzamy porę nadawania nowych odcinków programu, prezentując Wam przy okazji bardzo obiecującą zajawkę!

 

W roli trenerów pojawią się tym razem: Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomson i Baron. Rola prowadzących należy do Tomasza Kammela, Haliny Młynkovej, Macieja Musiała oraz znanego YouTubera - Rezygiusza.. Pierwszy odcinek nowej serii programu zostanie wyemitowany w TVP2 już 5 września 2015 roku o godzinie 20:05.

Czy jest transmisja w Internecie?

Gdzie oglądać The Voice of Poland 6 odcinek 1 online?Tuż po programie występy artystów będziecie mogli obejrzeć na oficjalnej stronie programu i oficjalnym Facebookowym profilu, a także na oficjalnym kanale programu na YouTube!

RW

Najnowsze