The Voice of Poland 2021: TRENERZY - Justyna Steczkowska czwarty raz jako trener!

i

Autor: WBF The Voice of Poland 2021: TRENERZY - Justyna Steczkowska czwarty raz jako trener!

The Voice of Poland 2021: TRENERZY - Justyna Steczkowska czwarty raz jako trener!

2021-08-09 11:03

Justyna Steczkowska trenerem w The Voice of Poland! Artystka oceniała umiejętności uczestników w drugiej, czwartej i piątej edycji The Voice of Poland. Właśnie ta ostatnia edycja była dla gwiazdy szczęśliwa. Jej podopieczna, Aleksandra Nizio wygrała program. Czy teraz ponownie zwycięży ze swoim uczestnikiem? Przekonamy się już w grudniu podczas Wielkiego Finału!

The Voice of Poland 2021: Justyna Steczkowska czwarty raz na trenerskim fotelu! Piosenkarka, kompozytorka i skrzypaczka jednocześnie podzieliła się swoimi wspomnieniami związanymi z muzycznym show. Już po raz 12. najbardziej charyzmatyczni i utalentowani uczestnicy wybrani podczas precastingów, zmierzą się na muzycznej scenie The Voice of Poland podczas Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz odcinków Live, które zakończy Wielki Finał. 

The Voice of Poland 2021 - TRENERZY zaskoczeniem! Kto trenerem w Voice of Poland 12?

Krystian Ochman jakiego nie znacie! Wywiad o The Voice of Poland, Eurowizji i nie tylko

The Voice of Poland 2021: Justyna Steczkowska

Kiedy po raz pierwszy zasiadłam na obrotowym fotelu program był zupełnie czymś nowym w polskiej telewizji do czego widzowie i utalentowani młodzi wokaliści dopiero się przyzwyczajali. Dziś ten program cieszy się wielkim zainteresowaniem, ma ogromną rzeszę fanów i cały czas wzbudza emocje. Według mnie śmiało można powiedzieć, że The Voice of Poland to program kultowy - wyznaje Justyna Steczkowska, którą widzowie mogli oglądać w drugiej, czwartej i piątej edycji muzycznego show. I choć format programu jest świetnie znany wokalistce, powrót do show wiąże się z wielkimi emocjami.

To, co towarzyszyło mi kiedyś i będzie zapewne towarzyszyć w najnowszej edycji to stres związany z żegnaniem uczestników. Decyzje dotyczące tego kto przejdzie do kolejnego etapu a czyja przygoda się zakończy są tak trudne, że zawsze jestem tym bardzo przejęta - dodaje artystka. 

Justyna Steczkowska The Voice

i

Autor: Tomasz Zukowski/East News Justyna Steczkowska The Voice
Sonda
The Voice of Poland 12 - trenerzy zaskoczyli?