The Voice of Poland 2021 - Sylwia Grzeszczak debiutuje jako trener! Jaki ma plan?

i

Autor: WBF The Voice of Poland 2021 - Sylwia Grzeszczak debiutuje jako trener! Jaki ma plan?

The Voice of Poland 2021 - Sylwia Grzeszczak debiutuje jako trener! Jaki ma plan?

2021-08-24 13:43

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 2021! Artystka, która swoim głosem zdobyła serca słuchaczy z całej Polski, spróbuje przekazać uczestnikom cenną wiedzę i podzielić się doświadczeniem. Jaką trenerką będzie gwiazda polskiej sceny muzycznej? Przekonajcie się i poznajcie jej opinię już teraz.

The Voice of Poland 2021: trenerzy - Sylwia Grzeszczak debiutuje na czerwonym fotelu! Jedna z najbardziej utalentowanych i znanych polskich wokalistek. Jej hity, które zna cała Polska, nieustannie zdobywają szczyty list przebojów. Za swoją twórczość otrzymała kilkadziesiąt najważniejszych nagród muzycznych. Na oficjalnym kanale na YouTube utwory artystki wyświetlono dotychczas ponad 500 milionów razy!

The Voice of Poland 2021 - TRENERZY zaskoczeniem! Kto trenerem w Voice of Poland 12?

Sylwia Grzeszczak The Voice of Poland 12

Jestem niezwykle podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to co wydarzy się na scenie The Voice of Poland inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale. Osoby, które będą chciały się rozwijać, czy miały ciekawą osobowość. Zależy mi aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać 

- mówi Sylwia Grzeszczak, która swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała m.in. w programach Od Przedszkola do Opola i Szansa na Sukces.  

Udział w programach talent show dał mi wiele siły, doświadczenia i pewności siebie, że nawet jeśli nie staje się na podium, nie można się poddawać w dążeniu do spełnienia marzeń 

- dodaje wokalistka. Już po raz 12. najbardziej charyzmatyczni i utalentowani uczestnicy wybrani podczas precastingów, zmierzą się na muzycznej scenie The Voice of Poland podczas Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz odcinków Live, które zakończy Wielki Finał.

Krystian Ochman jako Chris John - początek kariery w Stanach Zjednoczonych