The Voice of Poland 11 - piosenki półfinalistów w studyjnych wersjach. Robią wrażenie!

Uczestnicy The Voice of Poland
Autor: TVP

Jedenasta edycja telewizyjnego show The Voice of Poland już za nami. Uczestnicy programu nie dają jednak o sobie zapomnieć. Po niespełna miesiącu od wielkiego finału w sieci zadebiutowały studyjne wersje singli jego półfinalistów - Ani Nadkiernicznej, Natalii Szczypuły, Martyny Zygadło oraz Mikołaja Macioszczyka

The Voice of Poland 11 - uczestnicy programu, którym nie udało się zakwalifikować do wielkiego finału, w końcu doczekali wydania ich debiutanckich singli w wersjach studyjnych. Tegoroczna odsłona cieszącego się wielką popularnością w naszym kraju programu muzycznego znacznie różniła się od tych, które widzowie znają z lat ubiegłych. Ze względu na pandemię koronawirusa podjęto decyzję o zaprzestaniu transmisji odcinków na żywo. O finałowym składzie zadecydowali trenerzy - Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron. W ostatecznym starciu do walki o zwycięstwo stanęli: Anna Gąsienica-Byrcyn, Jędrzej Skiba, Adam Kalinowski oraz Krystian Ochman, który decyzją widzów wygrał jedenastą edycję The Voice of Poland. Każdy z czworga artystów otrzymał możliwość wypuszczenia swoich kawałków do sieci w wersjach studyjnych. Teraz swoje single nagrali i zaprezentowali półfinaliści show - Ania Nadkierniczna, Natalia Szczypuła, Martyna Zygadło oraz Mikołaj Macioszczyk. 

Krystian Ochman nie dostał się do The Voice America! Producenci programu mogą żałować [TYLKO U NAS]

The Voice of Poland 11 - single uczestników

W czwartek, 14 stycznia, w sieci zadebiutowały oficjalne single Ani Nadkiernicznej, Natalii Szczypuły, Martyny Zygadło oraz Mikołaja Macioszczyka, czyli półfinalistów jedenastej edycji The Voice of Poland, którzy pożegnali się z programem tuż przed wielkim finałem. To nie tylko wielka radość dla samych artystów, ale również ich fanów, którzy kibicowali im ma kolejnych etapach muzycznej przygody w show. Posłuchajcie oficjalnych singli uczestników The Voice of Poland w wersjach studyjnych.

Najnowsze