The Voice of Poland 11 - FINALIŚCI. Kto w finale programu? [UCZESTNICY]

2020-12-03 10:34 kg
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

Na początku września 2020 roku wystartowała jedenasta edycja jednego z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. Trenerzy w składzie: Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron przez ostatnie tygodnie wybierali najlepszych wokalistów w Polsce, którzy mają największe szanse na wygraną w programie. Kto wystąpi w finale The Voice of Poland 11? Już teraz na ESKA.pl publikujemy finalistów show.

The Voice of Poland 11 - FINALIŚCI. Kto w finale programu? [UCZESTNICY]. The Voice of Poland to zdecydowanie prawdziwy hit Telewizji Polskiej. Program gości na ekranach naszych telewizorów od 2011 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Show daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Dowodem na to są kariery takich wokalistów jak: Natalia Nykiel, Rafał Brzozowski, Sarsa, Mateusz Ziółko czy też Alicja Szemplińska, które rozpoczęły się właśnie w programie The Voice of Poland. W jedenastej edycji hitu ponownie udział wzięli niezwykle utalentowani wokaliści, którzy marzą o tym, aby występować przed milionami i robić to, co najbardziej kochają - śpiewać. Kogo marzenie spełni się tym razem? Kto powtórzy sukces Alicji Szemplińskiej? Poznajcie finalistów jedenastej edycji The Voice of Poland!

The Voice of Poland 11 - FINALIŚCI

W ostatnim odcinku jedenastej edycji The Voice of Poland wystąpi czterech uczestników - po jednym z każdej drużyny. Drużynę Urszuli Dudziak reprezentować będzie Jędrzej Skiba, team Edyty Górniak - Anna Gąsienica-Byrcyn, ekipę Tomsona i Barona - Adam Kalinowski, a zespół Michała Szpaka - Krystian Ochman. Kto z nich zgarnie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce? O tym przekonamy się już w sobotę, 5 grudnia 2020 roku! 

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!
Najnowsze