The Voice Kids - nowe piosenki gwiazd programu. Wybierz hit jesieni 2020!

Gwiazdy The Voice Kids
Autor: YouTube

Lato już się skończyło. O ty, by jesień nie była jednak najbardziej ponurą porą roku dbają gwiazdy muzyczne, w tym te znane wam z programu The Voice Kids, regularnie wydając nowe single. Na ESKA.pl zebraliśmy wszystkie nowe kawałki artystów, którzy debiutowali w popularnym show muzycznym. Zdecydujcie, która z nich jest największym hitem tej jesieni!

The Voice Kids - uczestnicy popularnego programu nie zwalniają tempa i co rusz prezentują swoje nowe single, które są dowodem na to, że danie im szansy podczas Przesłuchań w ciemno nie było pomyłką. Cieszące się wielką popularnością show muzyczne wylansowało kilka naprawdę wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej, które z powodzeniem kontynuują swoją karierę. Niektóre z nich, jak chociażby Zuza Jabłońska czy Viki Gabor, zaprezentowały niedawno debiutanckie krążki. Znana z trzeciej edycji Ala Tracz zawalczy natomiast o zwycięstwo na Eurowizji Junior.

Po tym, jak tytuł hitu lata 2020 zdobyły ex aequo siostry Tracz i zwyciężczyni drugiej edycji The Voice Kids AniKa Dąbrowska, zdobywając po 38% wszystkich głosów, przyszedł czas na to, by dowiedzieć się, czyja piosenka jest największym hitem tegorocznej jesieni. Może to nowy numer Marcina Maciejczaka? A może solowa kompozycja Ali Tracz? Wszystko zależy od was! Zagłosujcie już teraz w zamieszczonej poniżej sondzie.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

The Voice Kids - piosenki uczestników

Ostatnie tygodnie obfitowały w gorące premiery od uczestników programu The Voice Kids. Swoje single zaprezentowali między innymi jego zwycięzcy: Roksana Węgiel oraz Marcin Maciejczak, a także finaliści, którzy choć nie wygrali, odnieśli spory sukces w branży muzycznej: Viki Gabor, Ala Tracz czy też Zuza Jabłońska. Dajcie znać, która z piosenek jest waszą ulubioną!

Najnowsze