The Voice Kids: Cleo i Dawid Kwiatkowski opowiadają miłosne historie ich rodziców!

2020-02-14 13:56 RW
The Voice Kids: Cleo i Dawid Kwiatkowski opowiadają miłosne historie ich rodziców!
Autor: Jan Bogacz / TVP The Voice Kids: Cleo i Dawid Kwiatkowski opowiadają miłosne historie ich rodziców!

Podczas nagrań emitowanej właśnie edycji muzycznego show, trenerów wzięło na wspominki dotyczące ich rodziców. Zobaczcie, jak poznali się mama i tata Cleo oraz kiedy zakochali się w sobie rodzice Dawida Kwiatkowskiego.

The Voice Kids: Osobiste historie trenerzy opowiedzieli podczas Przesłuchań w Ciemno, w trakcie których kompletowali swoje drużyny. W najbliższą sobotę, 15 lutego, podczas trzecich już Bitew na scenie wystąpi team Cleo. Wokalistka będzie musiała wybrać uczestników, którzy przejdą do kolejnego etapu a tym samym dostaną szansę na udział w wielkim finale trzeciej edycji The Voice Kids. 

Mój ojciec to był niezły aparat, ponieważ zobaczył moją mamę po raz pierwszy u przyjaciela na zdjęciu! Nie znając jej pojechał odebrać ją z pociągu z wielkim bukietem kwiatów - wyznała Cleo.

Jej słowa skłoniły do zwierzeń także Dawida Kwiatkowskiego.

Mój tata poznał moją mamę na pasach, na czerwonym świetle. Moja mam taka "niezdarka" szła z zakupami i wszystko jej się wysypało… - zaczął opowieść trener The Voice Kids.

Tata Dawida pomógł zebrać zakupy swojej przyszłej żonie. Ale do kolejnego spotkania doszło dopiero rok później.

Spotkał ją na dancingu i powiedział: - To jesteś ty! Od tego masła wypadającego z torby... - opowiedział Dawid, po czym dodał: - I tadam! Witam was.

Kto z drużyny piosenkarki zachwyci pozostałych trenerów i publiczność? Odpowiedź już 15 lutego o godzinie 20:00 w TVP2. 

Najnowsze