The Voice Kids 3 wygrywa…

2020-02-22 22:52 kw
The Voice Kids 3
Autor: screen Facebook/The Voice Kids TVP

The Voice Kids to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych programów muzycznych w polskiej telewizji. Show niezmiennie przyciąga sporą publiczność, która z chęcią śledzi rywalizację młodych wokalistów. Każda edycja The Voice Kids udowadnia, że w Polsce nie brakuje zdolnych dzieci i młodzieży. W trzeciej odsłonie show również pojawiły się wokalne perełki. Kto jednak okazał się najlepszy i wygrał program?

The Voice Kids 3 wygrywa… Za nami trzecia edycja programu The Voice Kids, dzięki której poznaliśmy nowe, muzyczne perełki. Po raz kolejny trenerzy w składzie: Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski wybrali młodych wokalistów, którzy mają szansę zawojować rynek muzyczny. Do finału dotarli: Ala Tracz, Marcin Maciejczak, Anastazja Maciąg, Ola Gwazdacz, Hania Sztachańska, Ewelina Kozub, Wiktoria Zwolińska, Natalia Kawalec oraz Szymon Lubicki. To właśnie oni znaleźli się wśród najlepszych z najlepszych. Ich występy potrafiły nas wzruszyć oraz zachwycić. Mimo młodego wieku wykazali się nie tylko ogromnym talentem wokalnym, ale także dojrzałością i determinacją. Wszyscy marzyli o tym, aby osiągnąć równie duży sukces, jak Roksana Węgiel oraz Anika Dąbrowska - zwyciężczynie poprzednich edycji The Voice Kids. Zasady programu pozostają jednak niezmienne - zwycięzca może być tylko jeden. Kto okazał się najlepszym dziecięcym głosem w trzeciej edycji programu Telewizji Polskiej? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl

The Voice Kids 3 wygrywa…

Finał trzeciej edycji programu The Voice Kids odbył się 22 lutego 2020 roku. Podczas niego wystąpili finaliści w składzie: Ala Tracz, Marcin Maciejczak, Anastazja Maciąg, Ola Gwazdacz, Hania Sztachańska, Ewelina Kozub, Wiktoria Zwolińska, Natalia Kawalec oraz Szymon Lubicki. Najlepszy okazał się jednak Marcin Maciejczak i to on wygrał trzecią edycję muzycznego show!

Najnowsze