The Chainsmokers, Imanbek, Ewa Farna i inni premierowo w New Music Friday w Radiu ESKA!

2022-01-28 11:57
The Chainsmokers, Imanbek, Ewa Farna i inni premierowo w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art The Chainsmokers, Imanbek, Ewa Farna i inni premierowo w New Music Friday w Radiu ESKA!

2022 rok na dobre nam się rozkręcił, jeśli chodzi o nowości muzyczne. W poprzednich tygodniach otrzymaliśmy gorący singiel od Keanu Silvy, Sigali, Charliego Putha, a także od Vize i Bastille. 28 stycznia pojawiły się kolejne ciekawe premiery, które mają szansę zdobyć wasze uznanie. Poznajcie najlepsze premiery już teraz.

Spis treści

  1. New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 28.01.2022
  2. Premiery w Radiu ESKA - lista

Nowości muzyczne, które zaprezentowaliśmy Wam w ramach New Music Friday w Radiu ESKA 28 stycznia 2022 poprawią Wam nastrój i uprzyjemnią mijające zimowe dni. Dużą radość sprawił duet The Chainsmokers, który niespodziewanie wypuścił utwór High. Oficjalnie to pierwszy singiel, wyprodukowany przez Alexa Palla i Drewa Taggarta z czwartego studyjnego albumu, który nie ma jeszcze daty premiery. W klipie jeden z członków grupy ściga miłość na wysokościach. Jak napisali producenci, to utwór, który idealnie oddaje ducha dzisiejszych relacji, a dokładniej długość czasu, kiedy będziemy się starać dla kogoś, kogo kochamy, a także kłamstwa, które sobie wmawiamy. Z nową piosenką pojawił się także Topic, który po dwóch udanych latach na muzycznym rynku wydał teraz utwór In Your Arms (For An Angel) we współpracy z Robinem Schulzem i Nico Santosem. Główna melodia kawałka, czyli hipnotyczny riff fortepianowy, to hołd oddany utworowi For An Angel, za który Paul Van Dyk otrzymał nominację do nagrody Grammy w latach 90.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 28.01.2022

Nowości muzyczne 2022 w Radiu ESKA to zawsze najlepsze propozycje, więc nie ma sensu szukać nowej muzy w internecie. Wystarczy włączyć ESKĘ online i cieszyć się świeżymi propozycjami. 28 stycznia 2022 wśród nich, oprócz The Chainsmokers, a także nowej piosenki Topica, nie mogło zabraknąć numeru, za który odpowiada dobrze znany producent, Imanbek. Kazachski DJ nawiązał współpracę z elitą muzyki, czyli Wiz Khalifa, Kiddo, a także KDDK. Jak mówił Imanbek, część muzyki napisał ze szwedzkim artystą Robinem Shenbergiem, który wystąpił na Eurowizji w 2013 roku. Zdecydowanie Ordinary Life, to propozycja godna uwagi. Tak jak utwór Beg For You od Charli XCX. Ciekawe, czy zorientujecie się, jaki motyw muzyczny wykorzystała artystka w swojej nowej piosence.

Dzieje się sporo również, jeśli chodzi o polskie podwórko. Ewa Farna wypuściła album Umami, a wraz z nim taneczny singiel Na skróty. Równie kołysząco brzmi numer Move, pod którym podpisuje się Karolina Stanisławczyk. Eurowizyjna piosenka, którą usłyszymy 19 lutego podczas preselekcji, powstała z kolumbijską gwiazdą, znaną ze współpracy z Popkiem, Chika Torra.

Premiery w Radiu ESKA - lista

  • Topic, Robin Schulz, Nico Santos, Paul van Dyk - In Your Arms
  • George Ezra - Anyone For You
  • The Chainsmokers - High
  • Imanbek, Wiz Khalifa, KDDK feat. Kiddo - Ordinary Life
  • Ewa Farna - Na Skróty
  • Karolina Stanisławczyk & Chika Toro - Move
  • Charli XCX feat. Rina Sawayama - Beg For You
Sonda
Najlepsza nowość 4. tygodnia stycznia 2022 to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze