Tetris challenge - o co chodzi w wyzwaniu i jak wziąć w nim udział?

2019-09-23 15:33 A.D.
tetris
Autor: https://www.instagram.com/p/B2wS4NXAuT3/

Tetris challenge to nowe wyzwanie, które stało się prawdziwym hitem internetu. Zapoczątkowały je służby takie jak policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe z całego świata. Do zabawy może się jednak przyłączyć każdy miłośnik układanki i klocków. Jak wygląda Tetris challenge i czy każdy może wziąć w nim udział? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Czym jest Tetris challenge? To zabawne wyznanie, które polega na przemienieniu siebie i kilku przedmiotów w zabawną układankę. Zdjęcie robione jest z góry i przedstawia ludzi i przedmioty, które przypominają równo ułożone i przygotowane do zabawy klocki Lego. Zabawę zapoczątkowały służby na świecie - policja, straż pożarna i pogotowie. Pozwala ona nam zajrzeć w ich codzienne życie, poznać niezbędne im narzędzie codziennej pracy, a nawet uważnie obejrzeć wozy. Czy każdy może przyłączyć się do zabawy? Jak to zrobić?

Zobacz też: Kiedyś nazywano go drugim Justinem Bieberem. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat!

Tetris challenge - jak dołączyć? 

Do zabawy przyłączyć może się każdy. Jeśli macie ciekawy zawód lub, poczucie humoru i jesteście kreatywni, podzielcie się nim z innymi! Polskie służby też już dołączyły do światowej zabawy! Co trzeba zrobić? Przygotujcie wszystko, co towarzyszy wam w codziennym dniu pracy i odpowiednio ułóżcie na ziemi. Nie zapomnijcie położyć się tam też sami. Zdjęcie wykonujemy przy pomocy drona lub piętra wysokiego budynku! Kilka inspiracji znajdziecie poniżej!

Najnowsze