Tęskniliście? Grzegorz Hyży w końcu wraca z nową piosenką! Oto letni hit Z nikim aż tak

i

Autor: Sony Music Poland Tęskniliście? Grzegorz Hyży w końcu wraca z nową piosenką! Oto letni hit "Z nikim aż tak"

PREMIERA

Tęskniliście? Grzegorz Hyży w końcu wraca z nową piosenką! Oto letni hit "Z nikim aż tak"

2024-06-28 12:24

„Z nikim aż tak” to szósty singiel artysty od premiery jego ostatniego albumu. Czy zostanie hitem tego lata? Oceńcie słuchając utworu już teraz.

Nowości Muzyczne 2024: Grzegorz Hyży przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że każdy jego singiel to hit, który potrafi zanucić cała Polska. Podobnie może być z numerem „Z nikim aż tak”, czyli nową, wakacyjną propozycją artysty. Numer łączy w sobie chwytliwą melodię i wpadający w ucho refren, dzięki czemu już w dniu premiery będzie można usłyszeć go na antenach największych stacji radiowych.

Vixen i Tulia w piosence "Jagódki". Niech nie zmyli Was tytuł!

Grzegorz Hyży o X-Factorze

Grzegorz Hyży - piosenka Z nikim aż tak

To jednak dopiero początek niespodzianek ze strony Grzegorza Hyżego. Artysta obchodzi w tym roku 10.-lecie swojego debiutu, który świętować będzie premierą trzeciego albumu studyjnego. Od ostatniego wydawnictwa minęło 7 lat, a w międzyczasie na koncie Hyżego pojawiły się takie hity, jak „Kochanie to ja!” i „Król nocy”. Wszystkie numery znajdą się na płycie, której premiera będzie miała miejsce tej jesieni.

Datę premiery oraz tytuł albumu artysta ujawni już za miesiąc. Śledźcie jego social media, żeby być na bieżąco z nadchodzącymi ogłoszeniami!

Listen on Spreaker.