Tesher zdaje ESKOWY test z wiedzy o Polsce! Jak poszło autorowi hitu Jalebi Baby?

2021-07-13 22:21
Tesher zdaje ESKOWY test z wiedzy o Polsce! Jak poszło autorowi hitu Jalebi Baby?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Tesher zdaje ESKOWY test z wiedzy o Polsce! Jak poszło autorowi hitu Jalebi Baby?

Jalebi Baby - ten utwór porwał do tańca znaczną część polskich słuchaczy. Singiel w wersji z Jasonem Derulo pojawia się na domówkach, grillach, a także sprawdza się podczas letnich porządków. Tesher, czyli autor całego zamieszania, odpowiedział na kilka naszych pytań. Jak powstawał utwór?Co poczuł, gdy dowiedział się, że jego utwór został niespodziewanie wielkim hitem? Co więcej postanowiliśmy zrobić wykonawcy test z wiedzy o Polsce! Co to są pierogi? Jak wygląda flaga RP? Czy zna takiego piłkarza, jak Robert Lewandowski? Przekonajcie się oglądając ekskluzywne wideo, tylko na ESKA.pl!

Tesher, czyli autor megahitu Jalebi Baby, odpowiada na pytania w ekskluzywnym wywiadzie, tylko na ESKA.pl! Dowiedzieliśmy się, jak powstawał taneczny utwór, który stał się jednym z hitów lata, a także jak rozpoczęła się jego współpraca z Jasonem Derulo, właśnie przy Jalebi Baby. Bez jakich trzech rzeczy nie mógłby żyć Tesher? Sam zdradził, że: - Po pierwsze: mój telefon. Ciężko się przyznać, ale potrzebuję mojego telefonu, żeby prowadzić biznes i kontaktować się z ludźmi. Po drugie: słuchawki. Tworzę muzykę w słuchawkach, na wielkim głośniku. To nie jest dobre dla moich uszu, ale potrzebuję słuchawek. A po trzecie: chyba mój laptop, bo to na nim robię muzykę. Bardzo materialistyczne odpowiedzi, mam nadzieję, że mieliście na myśli rzeczy materialne. Jeśli nie, to powiedziałbym, że moja rodzina. Ale jeśli rozmawiamy o przedmiotach, to słuchawki, laptop i telefon.

Tesher jest bardzo popularny w Polsce, dlatego postanowiliśmy zrobić mu test z wiedzy o naszym kraju. Czy Tesher wie, co to są pierogi? Kim jest Robert Lewandowski i jak wygląda flaga Polski? Przekonajcie się oglądając EKSKLUZYWNY WYWIAD Z TESHER poniżej!

Tesher zdaje ESKOWY test z wiedzy o Polsce! Jak poszło autorowi hitu Jalebi Baby?

Tesher - kim jest?

Tesher to raper, wokalista, kompozytor, producent i inżynier miksujący, który wprowadza elementy kultury Azji Południowej do swojej twórczości w nietuzinkowy sposób. Wychował się w Kanadzie, ale z silnym dziedzictwem kultury Indii. Idąc w ślady artystów k-pop i latino, Tesher tworzy pomosty między różnymi kulturami, łącząc narrację i swoją południowo-azjatycką tożsamość w innowacyjnej muzyce. Po latach udostępniania muzyki na YouTube i Soundcloud, Tesher zyskał rozgłos za sprawą remiksu wielkiego hitu Old Town Road od Lil Nas X. W swojej wersji użył sampli z Ramta Jogi, kompozycji AR Rahmana z wielkiego hitu Bollywood. Stojąc na czele globalizacji muzyki, Tesher to jednocześnie człowiek wschodu i zachodu. Jego kariera weszła na nowy poziom, gdy podłożył własny wokal do nowej wersji Yummy, Justina Biebera. Wtedy stał się hitem TikToka oraz Instagrama, a fani błagali go wręcz o wydanie autorskiego utworu. Z tak wielkim wsparciem ze strony społeczności, Tesher nabrał pewności siebie i wydal Jalebi Baby. Utwór zauważył Jason Derulo, który postanowił dodać nieco pikanterii nowej wersji, którą doskonale znacie z anteny Radia ESKA i na którą możecie głosować w ramach Gorącej 20.

Jalebi Baby - piosenka 2021

Jalebi Baby, które swoją nazwę zaczerpnęło od popularnej w Azji Południowej słodkiej przekąski, pierwotnie ukazało się w 2020. Chwytliwy refren oraz naturalna mieszanka angielskiego i pendżabskiego połączona z latynoską produkcją sprawiły, że piosenka szybko stała się wiralową sensacją, trafiając na szczyt zestawień Shazam w ponad 25 krajach oraz inspirując miliony filmów w mediach, w tym m.in. na TikToku. Utwór do tej pory zgromadził ponad 100 mln streamów.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze