Teledysk do Venus - Lady Gaga: gwiazda pracuje na planie zdjęciowym! Kiedy premiera klipu? [AUDIO]

2014-02-12 13:43

Nowy teledysk Lady Gagi na 2014 rok to wideo do Venus. Po burzliwym okresie bez promocji ARTPOP Gaga i jej sztab ponownie postawili na Venus, które już raz zostało wybrane na singiel, ale nie doczekało się klipu. Skąd pewność, że pop gwiazda kręci wideo do Venus? Co zobaczymy w nagraniu? Sprawdź na ESKA.pl!

Teledysk do Venus od Lady Gagi już wkrótce zaliczy swoją premierę - tak wynika przynajmniej ze zdjęć przedostających się do sieci w pierwszej połowie lutego 2014 roku. To, że Lady Gaga kręci nowy teledysk jest już pewne, ale skąd wiemy, że wideo powstaje właśnie do Venus? Wystarczy spojrzeć na krążące wśród fanów wspomniane fotki i przypomnieć sobie występy wokalistki z Venus.

 
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Post użytkownika GaGaFace.pl.


Tak, bikini z muszelek ponownie zobaczymy na Lady Gadze najprawdopodobniej w wideo do Venus. Tu pojawia się pytanie, czy Lady Gaga nie nagrywała już klipu do tej piosenki? Jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, to niedługo fani piosenkarki dostaną wideo w wersji numer 2.

Nie ma jednak co dziwić się decyzji artystki - wszyscy wiedzą już, że wcześniej nie była zadowolona ze swoich projektów i pracujących nad nimi ludźmi.

>>> WALENTYNKI 2014: rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów

Kiedy premiera teledysku do Venus (jeśli nasze założenia, co do kawałka potwierdzą się)? Nowy klip Lady Gagi ujrzy światło dzienne najpewniej w marcu. Kto nie może się doczekać? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze