Teledysk do Kocham Te Święta: Dawid Kwiatkowski, Marina Łuczenko, Ola Szwed i inni. Zobacz świąteczną piosenkę polskich gwiazd [VIDEO]

2014-12-24 11:07
święta
Autor: fot. YouTube święta

Teledysk do Kocham Te Święta, świątecznej piosenki Dawida Kwiatkowskiego, Mariny Łuczenko, Aleksandry Szwed i innych polskich gwiazd - mamy na ESKA.pl. Świąteczna piosenka 21 Allstars zaliczyła premierę 6 grudnia 2014 roku i ma szansę stać się bożonarodzeniowym hitem. Zobaczcie teledysk do Kocham Te Święta już teraz!

Świąteczna piosenka Dawida Kwiatkowskiego, Mariny Łuczenko, Aleksandry Szwed i innych, czyli Kocham Te Święta, zadebiutowała na YouTube w Mikołajki, 6 grudnia 2014. Teledysk do Kocham Te Święta - świątecznej piosenki polskich gwiazd - mamy dla Was do zobaczenia oczywiście na ESKA.pl. Klip z udziałem Allstars to typowo christmasowy obrazek. Są choinki, śnieg i grube swetry w renifery. Do tego rodzinna atmosfera i piękny tekst Kocham Te Święta. Kto odpowiada za cały projekt? O wszystko zadbał 21 znany z angażowania Allstars do współpracy.

Kto dokładnie śpiewa Kocham Te Święta? Skład artystów to: Dawid Kwiatkowski, Marina Łuczenko, Aleksandra Szwed, Sławek Uniatowski, Anna Karwan, Mateusz Krautwurst, Michał Kwiatkowski, Georgina Tarasiuk, Natalia Lesz, Julian Eichholzer, Klara Szymańska-Santos i Amelia Łuczenko.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Świąteczna piosenka 2014 od polskich artystów może stać się bożonarodzeniowym hitem. O kawałku jest głośno chociażby ze względu na udział w nim Mariny Łuczenko, która po przerwie związanej z problemami zdrowotnymi zalicza come back na rynek.

> zobacz 21 Allstars - Kocham Te Święta

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze