Teledysk do Calling All Hearts z Robinem Thicke i Jessie J już jest. Różowo nam! [VIDEO]

2014-03-05 12:57

Nowy teledysk Robina Thicke czy nowy teledysk Jessie J? Odpowiedź jest jeszcze inna! Teledysk do Calling All Hearts to piosenka artysty, który do współpracy zaprosił autora Blurred Lines i brytyjską wokalistkę. Patrzycie na świat przez różowe okulary? Ten klip jest dla Was! Sprawdźcie, czyj to singiel i poczujcie pink power!

Teledysk do Calling All Hearts z Robinem Thicke i Jessie J od DJ Cassidy do obejrzenia po premierze na ESKA.pl. Wideo do Calling All Hearts to nie - jak wielu błędnie uważa - nowy teledysk Robina Thicke czy też Jessie J, a nagranie promujące najnowszy singiel wspomnianego już DJ-a Cassidy. Całość to różowe party z dawką pozytywnej energii na cały dzień.

Nie dajcie zwieść się pierwszym scenom, które zostały przerobione na czarno-białe ujęcia. Dzięki temu pink power, czyli temat przewodni teledysku do Calling All Hearts, uderza w nas jeszcze mocniej ;).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Naszym zdaniem Calling All Hearts zapowiada się na nowy hit na wiosnę 2014 - to właśnie wtedy patrzymy częściej na świat przez różowe okulary, prawda?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze