Ahlena

i

Autor: materiały prasowe TVP // screen z YouTube'a

Tekst piosenki "Booty" na Eurowizję zszokował internautów. Ahlena śpiewa o „wielkim tyłku”

2023-02-16 14:33

Czy Ahlena to największe zaskoczenie tegorocznych preselekcji do Eurowizji? Dla wielu fanów konkursu z pewnością tak. Artystka zgłosiła bowiem utwór, który opowiada o... pośladkach i jak można się było spodziewać, jego tekst mocno zszokował sporą część internautów. Za z pozoru kontrowersyjnymi wersami kryje się jednak aktualny i ważny przekaz.

Ahlena - piosenka Booty mocno zaskoczyła internautów. Oficjalnie dowiedzieliśmy się, kto stanie do walki o reprezentowanie naszego kraju na Eurowizji. O możliwość zaśpiewania na scenie w Liverpoolu starają się między innymi Natasza Urbańska, Dominik Dudek, Alicja Szemplińska, Kuba Szmajkowski oraz Maja Hyży. Bez wątpienia największe zainteresowanie wzbudziła jednak nieznana dotąd szerszej publiczności piosenkarka Ahlena. Wokalistka zgłosiła utwór Booty, który, jak wskazuje jej tytuł, opowiada o pośladkach. Wschodząca gwiazda polskiej sceny wyśpiewuje w nim między innymi:

Tyłeczek, tyłeczek, tyłeczek taki duży! Wiem, że naprawdę tego chcesz! (...) Nie ubieram się po to, żeby komuś zaimponować, ale powinieneś zobaczyć, jak mój tyłek skacze w tej sukience.

Jak można się było spodziewać, słowa kawałka mocno zaskoczyły eurowizyjnych fanów. Nie ma jednak wątpliwości, że za pośrednictwem swojej muzyki Ahlena chce poruszyć ważną kwestię, jaką jest samoakceptacja.

Eurowizja 2023 - kto z Polski? Mamy oficjalną listę uczestników preselekcji!

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Ahlena - tekst Booty

Podczas gdy w Ameryce takie piosenki jak Booty odnoszą spore sukcesy na listach hitów, u nas wciąż budzą kontrowersje. Przypomnijmy, że o swoich kształtach śpiewały już między innymi Jennifer Lopez czy Lizzo, do której zresztą internauci porównali Ahlenę. W eurowizyjnym kawałku piosenkarka podkreśla, że to niezwykle ważne, by każdy czuł się dobrze sam ze sobą i mógł chwalić swoim ciałem, bez względu na rozmiar. 

Pierwszego dnia miałem to na ostatnim miejscu, ale dzisiaj łapię się na tym że ciągle mi to siedzi w głowie XD Ciekawa propozycja, pasowałaby na virala na tiktoku. Powodzenia! :D

Słucham utworu i wyobrażam sobie duet Iggy Azalea i Nicki Minaj. I to jest oczywiście komplement :) To jest świetne. 26 rozwal scenę. Go girl!!

To może być naprawdę super z dobrym show. Brawo Ahlena za dystans, powodzenia i daj czadu bez kompromisu na scenie! - piszą internauci.

Myślicie, że udział w preselekcjach otworzy Ahlenie wrota do wielkiej kariery?

Sonda
Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2023?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE