Te imiona są przeklęte. Lepiej nie nazywaj tak swojego dziecka

2022-12-08 12:50
Te imiona są przeklęte. Lepiej nie nazywaj tak swojego dziecka
Autor: Pixabay Te imiona są przeklęte. Lepiej nie nazywaj tak swojego dziecka

Wybór imienia dla dziecka nie jest prostym zadaniem. Ta decyzja powinna być dobrze przemyślana, w końcu imię stanowi wizytówkę każdego człowieka. Okazuje się, że niektóre z nich są przeklęte, a przecież nikt nie chciałby, złorzeczyć swojemu dziecku. Lepiej zastanów się dwa razy, zanim wybierzesz któreś z nich!

Wybranie odpowiedniego imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. W końcu nie dość, że stanowi wizytówkę człowieka, to dodatkowo może mieć znaczenie. Właśnie ono sprawia, że od niektórych imion lepiej się powstrzymać. Nadaje się je w formie życzeń, aby pociecha prezentowała pewne zachowania, usposobienia czy też cechy charakteru. Oczywiście w praktyce oznacza to, że mogą być nie tylko dobrymi wróżbami, ale również złymi. A przecież żaden rodzic nie chciałby złorzeczyć swojemu maleństwu. Oto lista imion, których lepiej nie nadawać dziecku. Są przeklęte i nie zwiastują niczego dobrego na przyszłość!

Nowoczesne imiona 2023. Są idealne, aby nadać je dzieciom!

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63

Te imiona są przeklęte - dla dziewczynek

Te imiona zdecydowanie mogą źle zwiastować dla Twojej córki. Choć piękne, to lepiej z nich zrezygnować!

Liliana, Lilith

Imię Liliana wywodzić się może od Lilith. Jak powszechnie wiadomo, to akurat nie zwiastuje niczego dobrego. W końcu Lilith miała być upiorzycą, groźną w szczególności dla kobiet w ciąży. Zastanów się dwa razy, zanim nazwiesz tak swoją córkę.

Amelia

Imię Amelia jest nadawane bardzo często. Według języka germańskiego oznaczać ma "zapracowaną gospodynię" Oprócz tego jest to choroba, która polega na tym, iż osoba utraciła całkowicie kończynę lub kończyny. Trzeba przyznać, że nie jest to zbyt dobry wybór.

Marcelina

Niech to słodkie brzmienie Was nie zmyli. To imię może przepowiadać kłopoty. W końcu dziewczyna, która ma tak na imię jest dosyć wybuchowa, impulsywna. Nie ma łatwego charakteru, czasem lepiej trzymać się od niej z daleka. Powstrzymaj się więc, zanim postanowisz nadać to imię swojej córce.

Te imiona noszą najpiękniejsze osoby. Zaliczasz się do ich grona?

Te imiona są przeklęte - dla chłopców

Są imiona, których lepiej nie nadawać swoim synom. To osoby nie tylko o burzliwych charakterach, ale także skazane na pecha.

Olivier

Rodzice często wybierają to imię dla swoich synów. Jak się okazuje, Olivier był aniołem, który ku zaskoczeniu przeszedł na stronę zła. Mówiło się, że jego serce było wyjątkowo ciemne, złe. Lepiej więc nie ryzykować.

Cyprian

Imię Cyprian brzmi naprawdę ładnie i pozornie nie kojarzy się z niczym złym. Jest to jednak błędne. Ezoteryka twierdzi, że mężczyzna o tym imieniu jest skazany na to, aby popełniać złe czyny. Trzeba przyznać, że wygląda to dosyć niefortunnie.

Maciej

Maciej to imię osoby zdradliwej, fałszywej i dwulicowej. Zawsze idzie po trupach do celu. Nie ma dla niego czegoś takiego jak moralność. Choć nie zdaje sobie z tego sprawy, jego osiągnięcia są zawsze efektem manipulacji i podlizywania się. Lepiej ustrzec przed tym dziecko.

Czy wiesz, co oznaczają te imiona? Lepiej sprawdź, zanim nadasz jedno z nich dziecku! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jakie jest znaczenie imienia Nina?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze